Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Jak diskrétně dostat erotické hračky přes letištní kontrolu

Chystáte se na letní dovolenou a uvažujete o tom, že byste si s sebou vzali i své oblíbené erotické hračky? Bojíte se ale, že by se vám při manipulaci se zavazadly mohly hračky omylem zapnout a vibracemi na vás upoutat pozornost? Přeprava sexuálních pomůcek je většinou naprosto bezproblémová. Po letech cestování s našimi produkty, ať už za prací, nebo za zábavou, jsme zjistili, jak bez komplikací projít letištní kontrolou a diskrétně si pomůcky dovézt do cílové destinace. Vyzkoušejte některé z našich tipů.
Cestujte s hračkami bez komplikácií

Svou hračku vypněte a zamkněte

Dnes frčí zejména nabíjecí hračky, ale mnoho lidí se stále těší ze svých věrných pomůcek na baterie. V tomto případě před uložením do příručního zavazadla vyjměte z hračky baterie a zabalte je zvlášť. Některé novější pomůcky mají bezpečnostní zámek, takže je jednoduše podle manuálu konkrétní hračky zamkněte a žádná nepříjemnost vám na letišti nehrozí.

Obvykle můžete s erotickou hračkou létat bez problémů. Podle vyjádření pracovníka letiště nejsou vibrátory konvenčních rozměrů na seznamu zakázaných položek, a proto si je klidně můžete vzít do kabiny letadla. Pracovníci letišť doporučují baterie z vibrátoru vyjmout. Předměty, ve kterých je lithiová baterie, se nemohou přepravovat v odbaveném zavazadle. V případě, že si zvolíte možnost umístit je v příručním zavazadle, je nejspíš nebudete muset přendávat zvlášť do přepravky. Tato pravidla se ale pro každé letiště mohou lišit, proto doporučujeme kontaktovat konkrétní letiště.

Hračky zabalte do průhledného sáčku

Abyste předešli riziku, že s vaší intimní věcí bude manipulovat pracovník letiště, zabalte pomůcky do průhledných plastových sáčků. Na kontrole hned uvidí, co je uvnitř, a hračky tím ochráníte před nehygienickou manipulací.

V letecké dopravě platí různá omezení. Pokud je to možné, vezměte si s sebou do příručního zavazadla jen menší hračky. U dlouhých pomůcek ze skla či jiného materiálu by se mohla kontrola domnívat, že jde o zbraň.

Zbytečně se nestresujte a jednejte na rovinu

Pokud se vás bezpečnostní pracovník letiště přece jen zeptá, co to máte v tašce, řekněte mu to na rovinu. Ušetříte si tím odtažení stranou k dalšímu zjišťování informací a možná se také vyhnete tomu, že si pracovníci budou muset prohlédnout obsah vašeho batohu. Zapomeňte na rozpaky, personál denně kontroluje tisíce lidí a myslí jen na jejich bezpečí.

Pokud potřebujete překonat jazykovou bariéru, zapamatujte si větu: „It is only a sex toy“, která v překladu znamená: „Je to jen erotická hračka.“ 

Do některých zemí si hračku vzít nemůžete

Bohužel, v některých zemích jsou erotické pomůcky zakázané. Proto se už při balení zamyslete, zda země, do které cestujete, jejich dovoz povoluje. Svou hračku nechte doma, pokud cestujete například do Thajska, Vietnamu, Indie, Malajsie, Saúdské Arábie, Spojených arabských emirátů, na Maledivy, nebo dokonce i do některých států USA.

U tekutin v příručním zavazadle platí pravidlo do 100 ml

V příručním zavazadle může mít každý cestující tekutiny a gely v obalech do maximálního objemu 100 ml. Všechna balení musí být umístěna v jednom průsvitném uzavíratelném sáčku s maximálním objemem 1 litr. Do odbaveného zavazadla můžete uložit i větší balení, také ho ale doporučujeme zabalit do plastového sáčku, který ochrání vaše zavazadlo v případě, že tekutina vyteče.

V našem e-shopu najdete lubrikační gely či masážní oleje v různých baleních. Naše nejmenší balení je zamýšlené pro jednorázové použití, ale máme i balení o objemu 100 ml, které je na cesty ideální.

Pokud pořád nevíte, co všechno se na dovolenou vyplatí vzít s sebou, inspirujte se v naší kolekci Sex na dovolené.

Při změně prostředí a objevování nových míst se v člověku probouzejí nové touhy. Doufáme, že je na dovolené využijete naplno, ať už jedete sami, nebo s partnerem.
Článek připravil
Veronika
31.05. 2023
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...