Jak nevěstě připravit originální loučení se svobodou

Ke svatbě tradičně patří rozlučka se svobodou obou partnerů – nevěsty i ženicha. U ženicha je tradice loučení spojená s alkoholem, návštěvou barů a striptérkou. U nevěsty bývá loučení mírnější a sofistikovanější. Loučení se koná týden nebo dva před svatbou. Tuto párty by měla organizovat hlavní družička, případně svědkyně. Pokud tato milá povinnost padla na vás, máme pro vás pár tipů. Rozlučka totiž nemusí být nutně striptér a jízda limuzínou. Udělejte to jinak. Rozlúčka so slobodou pre ženy!

Tato poslední párty za svobodna má několik částí

Jednou z nich je naprosto otevřený a upřímný rozhovor mezi nevěstou a jejími kamarádkami. Tato část se obvykle koná u nevěsty doma nebo v hotelovém pokoji. Pokud máte tu možnost, držte se hesla všech rozluček: „Penisy, kam se podíváš“. Uvařte těstoviny nebo těstovinový salát – samozřejmě z těstovin ve tvaru penisů. Do drinků dejte kostky ledu ve stejném tvaru. Na stole by měly být domácí sušenky – jak jinak, ve tvaru mužského přirození. A kamarádský výslech může začít. Týkat by se měl hlavně sexu, vztahu s budoucím manželem a představ do budoucna. Pomoct by mohla láhev vína a lechtivá společenská hra Předsvatební věštby. Hra se dá použít jako pomůcka, která otevře mnohá témata a dotazy, proto se striktně nedržte návodu. Rozhovoru a tématům dejte volný průběh. Po této části by už měla panovat uvolněná atmosféra.
Forma na lad v tvare penisu

Forma na led

Cena: od 129 Kč
Nevěsta pravděpodobně čeká příchod striptéra. Zkuste ji překvapit a ke striptýzu přemluvte jejího nejlepšího kamaráda. Nemusí jít donaha, stačí, když se začne v rytmu hudby vlnit a pomalu svlékat. Zůstat může v pánském sexy prádle, a jestli mu nechybí odvaha, může si obléct tanga z bonbónů a nevěstě bonbóny nabídnout. Sníst je může přímo z něj, ale nemusí k tomu dojít – striptýz bude i tak bohatě stačit. Nevěsta bude šťastná, že má na večírku dalšího blízkého člověka, a pobaví ji, co pro ni je ochotný udělat. A nejen ji. Tady ale úloha mužské návštěvy končí a zábavy by se dotyčný neměl dál účastnit.

Je čas vyrazit do města a užít si to! Nevěsta by měla mít jiné šaty než zbytek osazenstva. Tradičně se volí červená barva pro nevěstu a jiná barva pro její kamarádky. Nezapomeňte na šerpu a kartičky s úkoly, které má nevěsta, ale i její kámošky plnit. Vyzbrojte se lízátky ve tvaru penisu, na kterých si nevěsta, před očima všech kolemjdoucích mužů, bude pochutnávat.

Na závěr by nevěsta měla dostat dárek. Podle tradice by to měl být podvazek s modrým zdobením, který si uváže na svatbu. Bude tak u sebe mít něco modrého, něco darovaného i něco nového. Klasickým dárkem je také sexy spodní prádlo. Pokud chcete dárek okořenit, přidejte do balíčku i hrací kostky se sexuálními polohami nebo stimulátor klitorisu – my doporučujeme Satisfyer Cutie Heart nebo LELO Sona. Tak vzhůru do příprav!  🥳

Článek připravil
Barbora F.
23.01. 2023
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Co je to ...
14.06. 2023
Co jsou vaginální dilatátory a k čemu slouží?
Vaginální dilatátory, jinak nazývané také vaginální trenažéry, jsou zdravotní pomůcky, které řeší pocit pálení či úzkosti při penetraci a bolestivé kontrakce vagíny. Dilatátory pro ženy mají tvar válce s jemným zakřivením směrem dolů (kopírují vnitřek pochvy) a obvykle se prodávají v sadách různých velikostí. Postupné používání stále většího dilatátoru napomáhá roztažení pochvy a udržuje vaginální tkáně poddajné. Díky cvičení s dilatátory si tělo i mozek zvyká na to, že penetrace může být komfortní. A takový pocit si zaslouží každá žena.
228
0
Zajímavosti a novinky
31.05. 2023
Jak diskrétně dostat erotické hračky přes letištní kontrolu
Chystáte se na letní dovolenou a uvažujete o tom, že byste si s sebou vzali i své oblíbené erotické hračky? Bojíte se ale, že by se vám při manipulaci se zavazadly mohly hračky omylem zapnout a vibracemi na vás upoutat pozornost? Přeprava sexuálních pomůcek je většinou naprosto bezproblémová. Po letech cestování s našimi produkty, ať už za prací, nebo za zábavou, jsme zjistili, jak bez komplikací projít letištní kontrolou a diskrétně si pomůcky dovézt do cílové destinace. Vyzkoušejte některé z našich tipů.
267
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...