Recenze: Tenga Egg - mužský mikro masturbátor

Japonci patří k celosvětovým lídrům v oblasti technických inovací. K dokonalosti tak nečekaně přivedli i techniku masturbace. Ze země, kde se použité dámské kalhotky prodávají v automatech a odkud pochází kreslené pohádky pro dospělé přezdívané hentai, přichází také kapesní masturbátor pro muže, který dokáže splnit sny tisíce a jedné noci.
Tenga Egg masturbátor

Technicky dokonalá vagina? Jasná věc!

Koichi Matsumoto nezískal Nobelovu cenu, dokonce ani nevynalezl zázračnou vakcínu, avšak zachránil tisíce mužů po celém světě od své dlaně a postelové nudy. O jeho soukromí mnoho nevíme, ale co víme je, že je zakladatelem společnosti TENGA, která sa stala synonymem pro rozkoš do ruky. Nejslavnější produkt TENGA egg je kapesní masturbátor, který přidal rozkoši další rozměr. Cílem bylo vytvořit dokonalou vaginu pro muže. Jenže ruku do trenek – kdo by se spokojil pouze s jednou? I na to bylo myšleno, a proto je TENGA egg nabízena ve více než třinácti variacích.
Masturbátor Tenga Egg

Vejce k vejci, připravte si kapesník

Koichi Matsumoto se při vývoji soustředil na veškeré detaily, aby mužům na svět přivedl jejich vysněný masturbátor. Jaký tedy je? No přece nenápadný, skladný, imitující ženskou vaginu a ne moc drahý. Všechny tyto mužské touhy TENGA egg spojuje. Těsně váš penis obepne a vy jej pak už klasickým způsobem ovládáte. Vnitřní vroubkování dokonale imituje ženskou vaginu. Pozitivní reference se doslova valí od mužů po celém světě. Někteří mu dokonce často dají přednost před partnerkou. TENGA egg totiž nepotřebuje předehru. Stačí jen trocha lubrikantu.

Vyzkoušejte různé typy vaginy bez nevěry

Výhodou TENGA egg je až 13 různých druhů rozkoše. Nezáleží na tom, zda máte stabilní partnerku nebo se zrovna tulíte pod peřinou se svou pravačkou. TENGA egg se hodí pro kohokoliv. Každý typ vajíčka představuje jiný druh rozkoše. Co vše můžete zažít? Od análního sexu, přes vaginu panny, zralé ženy, úzkou vaginu a asi všechny příchutě ženského lůna. K dispozici jsou i modely, které jsou zaměřené na prodloužení rozkoše a dráždění speciálních bodů na penisu, které přinášejí lepší rozkoš a silnější orgasmus. Vyzkoušejte různé typy vajíček a najděte si ty, ve kterých vám bude nejlépe. Prožijete mnoho zkušeností i bez toho, aniž byste byli nevěrní nebo se museli obávat pohlavní choroby.

Snadné použití, neuvěřitelné pocity

TENGA egg jsou vysoce diskrétní. Otevřete plastový obal a vyndáte malé vajíčko z příjemného materiálu. Vytlačíte na jeho okraj lubrikační gel, který je součástí balení, zavřete oči a vychutnejte si první vniknutí. Masturbátor držíte ve dlani a přestože je vajíčko na pohled malé, přizpůsobí se penisu až do velikosti 30 centimetrů. Samotný materiál působí realisticky a dodává slastný pocit vzrušení, že jste právě pronikli do vaší nové známosti. V dlani se totiž TENGA egg zahřeje na teplotu lidského těla a po pár tazích si jednoduše ani neuvědomujete, že jen masturbujete.

Jednorázovka, která nestačí

Přestože je TENGA egg prezentováno jako jednorázový zážitek, správný Čech (berme to sportovně) si s ním užije i více orgasmů. Stačí vajíčko šetrně vymýt a na podruhé můžete použít klasický lubrikační gel. Při správné starostlivosti vám jedno vejce dopřeje i několik krásných orgasmů. Nepotřebujete baterky, elektřinu, žádné doplňky, TENGA egg využívá výhradně manuální pohon. 

S TENGA egg už nikdy sám

Díky malé velikosti a praktickému balení si můžete TENGA egg vzít s sebou prakticky kamkoliv. Na intrák, na hory, do ložnice nebo může posloužit jako skvělý parťák na cesty. Stačí ho ohřát v dlani a pak už jen uskutečnit své představy. Ať jste kdekoliv, s TENGA egg se tam můžete mít jenom lépe.
Článek připravil
Marek
22.04. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Recenze
05.05. 2024
Recenze: Fleshlight Stamina Training Unit
Masturbátor Fleshlight Stamina Training Unit (STU) je masturbátor speciálně navržený tak, aby pomáhal mužům trénovat delší výdrž při sexu. Výrobce uvádí, že pokud s tímto masturbátorem vydržíte 10 minut, v reálném životě to bude cca 20 minut. Úplně bych se toho nedržel, protože každý z nás je jiný a má jinou úroveň citlivosti, ale zvýšení výdrže po několika dnech tréninku je zřejmé a určitě potěší všechny muže i jejich partnerky.
85
0
Erotické povídky
07.11. 2022
Erotická povídka: Přijď ke mně a udělej mi to na stole
Nejdřív jsem si myslel, že když nás dělí taková dálka, nebude z toho nic. Ale už jen přes sociální sítě mezi námi panovalo takové vzrušení, že jsem ji nemohl dostat z hlavy. Měla už skoro dospělou dceru a přítele. Jenže tak moc mě chtěla mít v sobě, že jsem se na veškerou morálku úplně vykašlal. Natankoval jsem plnou nádrž a vyrazil jsem za ní z Prahy až do Zlína.
1 751
0
Zajímavosti a novinky
20.06. 2022
Séria: Smysly jako erotogenní zóny – ČICH
Každý z našich smyslů je zároveň i erotogenní zónou, která nám může otevřít nové dimenze intimního zážitku. Začneme čichem. Právě s čichem souvisí staré známé tvrzení, že „partner nám musí vonět“. Jedná se o zjednodušené podání složitého chemicko-biologického procesu, který se odehrává v našem mozku a výrazně se podílí na výběru sexuálního i životního partnera.
520
0
Jak správně používat
18.10. 2023
Vše, co byste měli vědět o vakuových pumpách pro muže
Pumpa na penis už dávno není jen zdravotní pomůckou, ale umí také zlepšit a zpříjemnit intimní chvíle, a dokonce i dodat sebevědomí. Netradiční erotická pomůcka, která vám pomůže dosáhnout silnější erekce, zvětšit velikost penisu a přispět k lepšímu sexuálnímu prožitku. Přečtěte si náš článek a zjistěte, jaké jsou typy pump a jak je správně používat.
321
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...