Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Vytvořte si ve vztahu sexuální rituály!

Zpomalit a relaxovat je v dnešní uspěchané době více než potřeba. Pokud milujete rozmazlování, přeneste tuto vášeň i do svého sexuálního života. Abychom vám to usnadnili, přinášíme několik tipů na sexuální rituály, které si rozhodně zaslouží být pravidelnou součástí vašeho vztahu.
Ako si užiť sexuálne rituály

Erotická masáž

Nejpřímějším spojením relaxace a sexu je erotická masáž. Dopřejte si ji navzájem a pravidelně se střídejte v tom, kdo masáž poskytuje a kdo přijímá.

Zapalte svíčky a pomocí hudby navoďte klidnou atmosféru. Uložte partnera a začněte jej hladit po těle. Užívejte si každou část jeho těla
a důkladně ji prozkoumejte.

K masáži nevyhnutelně patří tělové mléko či masážní olej. Vyberte takový, který podtrhne smyslnou atmosféru. Postačí i olej s jemnou erotickou vůní. Už samotné pohyby na naolejovaném těle jsou ohromně sexy.

Pokud chcete jít ještě dále, vyberte hřejivý masážní olej, který masírovanou osobu ještě více uvolní.
Začněte klasickou masáží zad a šíje, která uvolní ztuhlé svaly. Poté se pomalu přesouvejte níže k zadečku a stehnům. Postupujte pomalu, nenechte se strhnout vášní. Tu nechte pomalu gradovat...

Pro pokročilejší je tu možnost pomalého vzájemného škádlení. Když dosáhnete samotné hranice orgasmu, přestaňte a proces zopakujte. Takto funguje umění tantrického sexu a ti, kteří ho vyzkoušeli, s ním už nikdy nepřestali. Zkuste to zopakovat alespoň jednou, výsledný orgasmus bude nejintenzivnější, jaký jste kdy v životě zažili.

Masážna sviečka - olej

Masážní svíčka

Cena: od 149 Kč

Smyslná koupel

Wellness hýčkání si můžete dopřát i ve vaně. Výhodou tohoto potěšení je, že si ho můžete užít i sama bez vaší polovičky. Pokud máte dostatečně velkou vanu, můžete ho nebo ji samozřejmě přizvat.
Ponořte se do horké vody, dopřejte si spoustu pěny do koupele a relaxujte. Hlaďte se a myslete na hezké věci. Važte si svého těla a toho, jak vám celé dny slouží.

Pro smyslnější zážitek a navození atmosféry použijte bombu do koupele a užijte si, jak se rozpouští, jak se bublinky z ní ovinou kolem vašeho těla. Užijte si i její vůni. Nebojte se dopřát si víc než jen hlazení. Ve vodě vás může doprovázet vodotěsná erotická pomůcka, která završí vaši relaxaci.

Bomba do kúpeľa s vibrátorom.

Bomba do koupele s vibračním vajíčkem

Cena: od 399 Kč

Hra se smysly

Uvolnění těla a mysli by mělo jít ruku v ruce. Hra se smysly je skvělým způsobem, jak toho dosáhnout. Zavažte partnerovi oči. Ti odvážnější mohou zkusit znehybnit partnerovi*ce ruce například přivázáním k čelu postele. Poté začněte s drážděním po celém těle. Nejprve použijte prsty, pak jemné pírko či saténový šátek.

Pokud vám partner dává najevo, že se mu to líbí, můžete zkusit přitvrzovat. Nepoužívejte ale žádné tvrdé údery, jen ho jemně provokujte. Ideálně s něčím vibračním, čím ho budete hladit po těle a postupně sklouzávejte níže...

Bad Kitty šatka na oči či zápästie

Šátek na oči nebo zápěstí

Cena: od 349 Kč

Hra s teplem a chladem

Tato hra začíná podobně, jako hra se smysly. Zavažte partnerovi oči, pokud se shodnete, svažte mu i ruce.
Na těle střídejte horké a studené předměty. Začněte studeným. Pomalu přejíždějte kostkou ledu po partnerově břiše. Hrajte si a posouvejte ji jazykem, dokud úplně neroztaje a vy ústy nevysajete všechnu vodu. V tu chvíli už bude váš partner bez sebe...

V tuto chvíli ho zaskočte něčím teplým. Co třeba kousek rozpuštěné čokolády, který mu pomalu slíznete z těla? Uvidíte, že tato uvolňující vložka udělá z vašeho sexu něco výjimečného.


Článek připravil
Barbora F.
31.01. 2024
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Co je to ...
03.03. 2021
Co je to partnerský vibrátor a proč se vyplatí ho vyzkoušet?
Když se řekne partnerský vibrátor, ne každý ví, co přesně si má pod tímto pojmem představit. Dokonce se může stát, že ani při pohledu na tuto hračku mnozí nebudou mít jasno v tom, jak se používá. Od jiných erotických pomůcek, které jsou často rozpoznatelné na první pohled, se partnerské vibrátory odlišují svým elegantním a nenápadným vzhledem. Co to partnerský vibrátor je, jak přesně se používá a co všechno v posteli dokáže?
1 269
0
Co je to ...
14.06. 2023
Co jsou vaginální dilatátory a k čemu slouží?
Vaginální dilatátory, jinak nazývané také vaginální trenažéry, jsou zdravotní pomůcky, které řeší pocit pálení či úzkosti při penetraci a bolestivé kontrakce vagíny. Dilatátory pro ženy mají tvar válce s jemným zakřivením směrem dolů (kopírují vnitřek pochvy) a obvykle se prodávají v sadách různých velikostí. Postupné používání stále většího dilatátoru napomáhá roztažení pochvy a udržuje vaginální tkáně poddajné. Díky cvičení s dilatátory si tělo i mozek zvyká na to, že penetrace může být komfortní. A takový pocit si zaslouží každá žena.
271
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...