Satisfyer Mono Flex smart vibrátor bílý

Satisfyer Mono Flex smart vibrátor bílý

Barevné varianty:
Růžová Červená
PLUSY:
  • Smart vibrátor, který lze ovládat také pomocí aplikace
  • Kompatibilní s Androidem a Apple Smartphone, iPad a Apple Watch
  • Rozšířené možnosti funkcí díky speciální aplikaci
  • Lze jej ovládat i na velké vzdálenosti
  • Přímá stimulace bodu G + klitorisu zároveň
  • Dva motorky, každý umístěný v jedné části
  • Silikonový antialergický materiál
5,0
na základě 2 hodnocení
100+ zákazníků zakoupilo
Popis produktu
Satisfyer Mono Flex je výkonný smart vibrátor se stimulátorem na klitoris, který můžete ovládat pomocí jednoduché intuitivní aplikace. 

Vibrátor je vyroben ze silikonu, materiálu, který je 100% bezpečný a pro lidské tělo zcela zdravotně nezávadný. Vhodný je také pro velmi citlivou vaginální sliznici nebo pro ženy trpící alergiemi. Na dotek je velmi jemný, bez vůně či zápachu a rychle se přizpůsobí vaší tělesné teplotě.

Konstrukce vibrátoru je flexibilní. Hlavní i klitorisová část je ohebná, díky čemu se lépe a jednodušeji přizpůsobí vašemu tělu. Vaginální část vibrátoru je ve špičce plnější a vypouklá, takže touto částí dokážete přesně stimulovat váš bod G. Stimulátor klitorisu je delší a rovněž plnější, vibrace tak budou i v tomto místě cílenější a přesnější. 

Vibrátor Mono Flex v sobě ukrývá 2 výkonné dobíjecí motorky, jeden ve špičce vaginální části a druhý ve stimulátoru klitorisu. Díky zabudované dobíjecí baterii už nebudete muset dokupovat baterie. Jednoduše ho můžete kdykoliv dobít prostřednictvím přiloženého USB kabelu. Plné nabití trvá 3,5 hodiny. Vibrátor Mono Flex můžete ponořit také pod vodu, avšak maximálně do hloubky 1 metru a po dobu maximálně 30 minut.

Ovládání Satisfyer Mono Flex bez aplikace

Vibrátor má na sobě umístěná tlačítka, díky kterým ho můžete používat i bez aplikace. Podržením spodního tlačítka s ikonou dvou vln na 2 sekundy se vibrátor zapne. Stejným tlačítkem následně přepínáte mezi jednotlivými vibračními či pulzačními režimy. Tlačítky + a - vibrace přidáváte a ubíráte sílu jednotlivých vibračních režimů. Horním tlačítkem s ikonou jedné vlny se vrátíte o vibrační režim zpět. Pro následné vypnutí stačí znovu podržet tlačítko dvojité vlny na 2 sekundy.

Ovládání Satisfyer MONO FLEX pomocí aplikace

K ovládání pomocí telefonu je třeba si stáhnout speciální aplikaci Satisfyer Connect, která je zdarma. Vibrátor se zapíná podržením spodního tlačítka dvojité vlny na 4 sekundy. Následně vibrátor 2× zavibruje a rozsvítí se červená blikající kontrolka. To je znamení, že vibrátor je zapnutý a připravený k použití s aplikací. Po jejím nainstalování se vám otevřou široké možnosti ovládání jako vibrace podle rytmu vaší oblíbené skladby, vytvoření si vlastní vibrace či eskalace a dokonce i ovládání na dálku tehdy, když je vaše drahá polovička daleko od vás.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.

*Značka Bluetooth® a loga jsou registrovanými značkami, které vlastní společnost Bluetooth SIG, Inc. a jakékoliv používání takovýchto značek společnosti EIS GmbH podléhá licenci. Označení Apple, logo společnosti Apple a Apple Watch jsou ochrannými známkami společnosti Apple Inc. Název Android a logo jsou ochrannými známkami a vlastnictvím společnosti Google LLC. 
Recenze (2)
AR
Hodnoceno 01.12. 2021
Anonymní recenze Recenze je od anonymního návštěvníka.
Nevíme, zda má s tímto produktem skutečné zkušenosti.
+Krásný design, více funkcí díky aplikaci, dobrá výdrž baterie
-Delší doba nabíjení
RR
Hodnoceno 22.10. 2021
Anonymní recenze Recenze je od anonymního návštěvníka.
Nevíme, zda má s tímto produktem skutečné zkušenosti.
Skvělá kvalita, kreativní funkce. Byla to skvělá volba!
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7487
Délka: 20,0 cm
Použitelná délka: 11,5 cm
Průměr: 3,5 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hladký
Flexibilita: Ohebný
Vibrace: 10 módů
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: Nabíjecí
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...