Recenze: Satisfyer Mono Flex smyslný vibrátor pro klitoris a bod G

MONOFLEX od značky Satisfyer je rabbit vibrátor určený ke stimulaci bodu G a klitorisu. Od svých konkurentů se liší propracovanou aplikací, která přináší ještě větší uspokojení tímhle multifunkčním vibrátorem.Recenze: Satisfyer Mono Flex

O Satisfyer Mono Flex

Vibrátor Mono Flex se skládá ze dvou výkonných motorků, které se soustředí na dvě základní oblasti ženského potěšení – bod G a klitoris. Vibrátor je vyrobený z pružného lékařského silikonu. Ten se přizpůsobí vašemu tělu a v ruce vám bude sedět jako ulitý. Zážitek z potěšení doplňuje minimalistický a elegantní design dostupný ve více barvách. Musím přiznat, že to byl můj první rabbit vibrátor, proto mě jeho čistý design mile překvapil

Dvojitá stimulace – dvakrát víc zábavy

Ovládání vnější a vnitřní části je oddělené – když máte větší chuť na vnitřní uspokojení, vnější část můžete vypnout. Pokud jste naopak ženou, která preferuje uspokojení klitorisu, stačí si vybrat z mnoha kombinací vibrací nebo si vytvořit si vlastní vibraci a pustit se do hry. Za největší výhodu považuji variabilitu při výběru různých vlnění a vibračních frekvencí, díky kterým nebude žádný orgasmus stejný.
Rabbitkový vibrátor Satisfyer Mono Flex
Překvapivá byla jeho tloušťka 3,7 cm.
Výstupek na klitoris má délku až 4 cm, to je dostatečná velikost na to, aby pasoval na téměř každý klitoris. Při používání jsem vždy sahala po chladivém lubrikantu JO, který mi samotnou zkušenost ještě víc zpříjemnil. Lubrikant doporučuji použít i na vnější část rabbit vibrátoru pro uvolněnější pocit. Nezapomeňte ale použít lubrikant na vodní bázi, ten silikonový by mohl hračku poškodit.

Za obrovské pozitivum považuji napájení přes USB. Pomůcka je tak nejen ekologičtější 🌿, ale hlavně zajistí silnější výkon, než mají obdobné vibrátory na baterie. Kromě toho se vám nikdy nestane, že baterkám dojde šťáva zrovna v nejlepším.😬
Jak použít rabbitkový vibrátor

S aplikací Satisfyer stále něco nového

Po prvních hrátkách s Mono Flex jsem se rozhodla stáhnout si aplikaci, která je dostupná i pro iOS a Android. Aplikace mění celý sexuální zážitek, od ovládání až po vyvrcholení. Aplikace nabízí možnost vybrat si z několika módů – od ručního ovládání hračky pomocí aplikace přes nahrané módy až po ty, které vytvořili jiní uživatelé.

Pokud nebydlíte sama a ráda si při intimních chvilkách pouštíte hudbu, určitě oceníte možnost přehrát si pomocí aplikace svůj oblíbený playlist na Spotify. Vibrátor dokonce umí převést zvuk na vibrace.

Další výhody Mono Flex

 Dostala jste chuť dát si horkou koupel po náročném dni? Vemte si Mono Flex s sebou. Díky jeho přizpůsobivosti se také snadno čistí, postačí vám voda a mýdlo. Doporučuje se ale kvalitní čistič, kterým zabráníte hromadění bakterií. Vezmite Mono Flex so sebou. 

Kľúčové výhody podľa nás

  • Vzhled a materiál – za takovou hračku se rozhodně nemusíte stydět
  • Variabilita a přizpůsobivost – při dvojité stimulaci 50 kombinací vibrací
  • Vaše nekonečná představivost při hře s aplikací Satisfyer Connect
  • Bezpečný silikonový materiál
  • Krásné balení
  • Nabíjení pomocí USB
  • Cena

Tip na závěr 👇

Raději máte hrátky ve dvou? Nechte ovládání Satisyfer Mono Flex na partnerovi. Navíc si zvolený rytmus můžete v aplikaci uložit a příště si ho užít i o samotě.
Článek připravil
Lolipop.cz
24.06. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Zajímavosti a novinky
20.06. 2022
Séria: Smysly jako erotogenní zóny – ČICH
Každý z našich smyslů je zároveň i erotogenní zónou, která nám může otevřít nové dimenze intimního zážitku. Začneme čichem. Právě s čichem souvisí staré známé tvrzení, že „partner nám musí vonět“. Jedná se o zjednodušené podání složitého chemicko-biologického procesu, který se odehrává v našem mozku a výrazně se podílí na výběru sexuálního i životního partnera.
158
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.