Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

BDSM a SM - Zkratky k vášnivému sexu

Zkratky se prý v životě příliš nevyplácí. Jsou však minimálně dvě, které rozhodně stojí za to vyzkoušet. Pokud se jimi vydáte, zažijete na nich pořádnou porci rozkoše. Možná si říkáte, že tahle cesta pro vás není, ale určitě se vyplatí to alespoň zkusit. Mnoho lidí totiž na nich najde to, co jim celý život v sexu chybělo.BDSM, čo všetko sa za ním skrýva?

Vanilkový sex je jen začátek

Za vanilkový sex se označuje klasické milování, kdy se žena "roztéká jako vanilková zmrzlina" v mužském objetí. Vše je krásné a něžné, polibky doprovází hlazení, jednoduše romantika jako z pověstné červené knihovny. A pokud tomu všemu předchází romantická večeře, při které dokonce hoří svíčky, milovníci BDSM už trochu zpozorní a spatří v nich nejen trochu kýčovou rekvizitu, ale také příležitost k lepšímu sexu. BDSM a SM jsou metody sexu, které kromě příjemných pocitů více zapojují i takové, které nepovažujeme za běžné nebo přijatelné. Okoření totiž naší intimitu špetkou bolesti. Na první pohled to může znít trochu zvláštně, avšak kombinace je to dokonalá stejně jako slaný karamel. Také vám se taková kombinace napoprvé nemusí líbit, ale jen do doby než ochutnáte.

Co je to SM?

Zkratka SM znamená sado – maso, v originálu Sadism and Massochism. Když si tento pojem rozebereme, vyplynou z něj celkem zajímavé sexuální hrátky. Sadismus jakožto sexuální potěšení z bolesti druhého  a masochismus neboli sexuální potěšení z ponižování a týraní sebe samého. Jakmile tyto dvě věci spojíte, už zřejmě tušíte, že z toho vznikne zajímavá věc. Nepředstavujte si však hned sadistické filmy, které jsou často pouze o týrání. Naopak, v SM jde ve skutečnosti o prožití dosud neobjevených vzrušujících pocitů. Možná jste někdy slyšeli, že mezi tajné sny některých žen patří ten "o znásilnění" (nikoliv však znásilnění jako v krimi filmech). Zinscenovat takovou scénu pomocí pout, provazů nebo šátku na domácí půdě může být velmi vzrušující. No, a najednou už jste v žánru SM na vlastní kůži. "Sado-maso" všetko o ňom

Co je to BDSM

Pojem SM jsme si objasnili, co ale znamená, když před něj přidáme ještě písmena BD? Význam se trochu pozmění a přibydou další prvky potěšení.  Bondage and Discipline, v překladu svazování a poslušnost, DS jako Dominantion and Submission, tedy dominance a podřízenost. K běžnému fyzickému rozměru přidává také psychologické aspekty, které jsou s BDSM úzce spjaté. Jde o výměnu rolí. Možná jste slyšeli příběhy o majitelích velkých firem a nekompromisních manažerech, kteří chodí k dominám a platí jim za to, aby je ponižovali. Tak tyto příběhy jsou pravdivé. V každém muží dříme malý chlapec, který chce být po zásluze potrestán. Poslouchat ženu, podřídit se, zkrátka vybalancovat v sobě to, že v práci musí být vždy ten tvrdý a nezlomný. Nebojte se tuto techniku vyzkoušet ve vztahu, uvidíte, že taková výměna rolí přinese do vašeho sexuálního života svěží vítr.

Jak začít s BDSM?

Formy, jak začít jsou samozřejmě různé. Existují úvodní triky, pomocí kterých zjistíte, jestli je daný zážitek pro vás vzrušující. Na začátek možná postačí šátek přes oči. Už i zatemnění zraku způsobuje pocity podřízení se a tím zvyšuje hladinu vzrušení. Muže často potěší dominy na vysokých podpatcíh, u kterých mohou pokleknout a líbat jim lodičky. Velmi vhodné jsou k těmto hrám dopňky jako obojky, kolíčky na penis nebo bradavky, případně pysky. Vždy je však nutné používat pomůcky určené k erotické stimulaci v rámci BDSM, protože při jejich výrobě se dbá na použití při sexu. Určitě neexperimentujte například s kolíky na prádlo. Hodně oblíbené jsou v rámci BDSM různé druhy bičíků, plácaček, náhubků nebo také pout a všemožných provazů, kapání vosku na pokožku nebo svazovací sady. Začněte jemně a sami uvidíte, zda projdete až do komnaty slasti a bolesti, kterou si můžete zřídit například ve sklepě, jako tomu bylo ve slavném příběhu 50 odstínů šedi. Ty tvrdší praktiky pak už skutečně hraničí s nepříjemnou bolestí a je na ně potřeba mít žaludek.čo je to BDSM?

Proč je BDSM tak super?

Tuto otázku si kladli nejen milovníci bolesti, ale i vědci. Podrobili proto lidské mozky magnetické rezonanci a přišli na zajímavou věc. Centra slasti a bolesti, na které mozek reaguje jsou velmi blízko sebe. Proto například i malé štípnutí při orgasmu zesílí jeho prožitek. Nemluvě o využití vhodného bičíku nebo plácačky. Jednoduše, pokud se tyto dvě pole aktivují současně, vznikají v našem mozku spojení a v hlavě nástává takový malý ohňostroj, díky kterému zažíváte orgasmy silné jako nikdy předtím.
Článek připravil
Marek
03.07. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Zajímavosti a novinky
07.04. 2022
Série: Smysly jako erotogenní zóny – HMAT
Hmat je jedním z pěti lidských smyslů. Pomáhá nám rozlišovat tvary, povrchy, tlak, chlad, teplo či bolest. K tomu, abychom aktivovali hmatové receptory, které vyšlou signál do mozku, používáme doteky. Orgán, kterým to všechno vnímáme, je zároveň největším orgánem našeho těla – kůže. Ano, čtete dobře, celé naše tělo je vlastně jedna velká erotogenní zóna. Teď jen zjistit, jak na ni.
576
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...