Co jsou to návleky a násady na penis?

Zlé jazyky tvrdí, že násady na penis vznikly jako kompenzace pro pány, kterým příroda moc štědře nenadělila. Ale dnes je to už jen mýtus, kterému sotvakdo věří. Násady nebo návleky na penis už dávno neslouží jen těm, kteří s velikostí svého penisu nejsou spokojení. Dokážou totiž pořádně okořenit každé postelové dobrodružství.Čo sú to návleky a násady na penis?

Je návlek a násada na penis to isté?

Odpověď zní: ne. Mezi návlekem a násadou na penis je rozdíl, i když se tyto dva pojmy někdy mylně zaměňují. Návlek na penis je pomůcka, jejímž úkolem je zintenzivnit stimulaci partnerky. Za toto zpříjemnění odpovídají drážky, výstupky nebo výčnělky různého tvaru, které se nacházejí po obvodu návleku.

Ve srovnání s násadou na pohlavní úd bývá návlek tenčí a penis většinou neprodlužuje, pouze ho obepíná a svým členitým povrchem dráždí partnerku při penetraci.

I násada nebo také nástavec může mít strukturovaný povrch, ale její důležitější funkcí je právě prodloužení penisu. Některé produkty dokážou zvětšit tloušťku i délku pohlavního údu až o několik centimetrů, což se dá v některých případech považovat za markantní rozdíl.

K čemu dalšímu kromě výše zmíněných benefitů násady a návleky na penis slouží?

Zmohutnění penisu a intenzivnější dráždění partnerčiny pochvy ani zdaleka nejsou jediným účelem těchto pomůcek. Často po nich sahají i muži, kteří chtějí v posteli vydržet déle. Většina návleků i násad na penis totiž pokrývá ta nejcitlivější místa pohlavního údu a bariérově snižuje jejich přímou stimulaci. Nedá se říct, že by partner během sexu s nástavcem necítil vůbec nic, ale míra dráždění se díky těmto pomůckám o něco snižuje, takže konec dokáže oddálit i o několik minut. Platí to především u násad a návleků, které pokrývají žalud penisu.

Jelikož nástavec brání přímému dráždění, může se někdy objevit nežádoucí vedlejší účinek – postupné ochabnutí penisu a zhoršení kvality erekce. Tento jev se většinou dostaví, pokud je návlek nebo nástavec nasazen příliš dlouho. I pro takovou situaci ale existuje řešení, protože tyto pomůcky se kamarádí s erekčními kroužky, pomůckou, která částečně omezí průtok krve v pohlavním údu a zajistí tak delší a kvalitnější erekci.

Z čeho se tyto pomůcky vyrábějí?

Tak jako v každé kategorii erotických hraček, i tady je v nabídce několik různých materiálů. Většinou jde o pružné a flexibilní materiály, které se vyznačují vysokou poddajností, ohebností a schopností přizpůsobit se tvaru a tloušťce penisu.

Slouží násady a návleky na penis jako antikoncepce?

Sice by se mohlo zdát, že tomu tak je, ale odpovědět musíme rázné ne. Tyto erotické pomůcky sice většinou fungují jako bariéra mezi žaludem a děložním čípkem, ale v žádném případě se nedají považovat za účinnou antikoncepci. Když je pomůcka nasazená nesprávně, je příliš krátká, a tedy neobepíná celý penis až k jeho kořenu, ejakulát se dostane do vagíny. Při použití návleků a násad na penis je nezbytné použít antikoncepci, která je s touto pomůckou kompatibilní.

Na trhu je velké množství návleků a nástavců na penis – od tenkých přes masivnější, různě členité, barevné, průhledné, na celý penis i pokrývající jen jeho část, a dokonce i vibrační… Je tedy jen na vás, které se rozhodnete vyzkoušet.

Článek připravil
Martina
01.01. 2020
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Zajímavosti a novinky
23.08. 2021
Sexify – Vybrali jsme ty nejlepší produkty ze seriálu!
Láme rekordy, jen pár dní po odvysílání je u nás jedničkou ve sledovanosti a už se nemůžeme dočkat další řady. Řeč je o Sexify – polském seriálovém hitu, ke kterému máme neuvěřitelně blízko. Prostředím, kulturou, a hlavně sexuální revolucí! Jé, a už jsme se zmínili, že Jan Karol, který hraje Adama, je podle nás polský Timothée Chalamet a připadá nám neuvěřitelně sexy?
434
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...