Erotická povídka: Ledové potěšení

Experimentování za dveřmi ložnice vždycky patřilo k našim oblíbeným aktivitám. Ne že by se nám obyčejný sex se ženou někdy zdál nudný, ale jen velmi zřídka jsme se dokázali obejít bez fantazírování o tom, jak to všechno ještě víc ozvláštnit. Právě díky tomu náš sexuální život nikdy šeď neznal. A to je podle mě i jeden ze základních pilířů kvalitně fungujícího dlouhodobého vztahu.
Erotická poviedka: Ľadové potešenie
Ani si neumíte představit, kolik zábavy si v dospělosti užijete s obyčejným ovocem, nebo dokonce zeleninou. A ne, ovocný ani zeleninový salát jsme opravdu nepřipravovali. Jednou z nejpříjemnějších nově objevených sexuálních aktivit bylo využívání svíček. Horký vosk na našich tělech znásoboval sexuální touhu, kterou jsme s Katkou cítili. Na zadku, bradavkách, na mém hrudníku, dokonce i na jazyku. Horký vosk nám prostě naše dovádění uměl opravdu zpestřit.

Ale protože s teplem jsme už měli zkušeností hodně, chtěli jsme vyzkoušet i něco studeného. Nalil jsem tedy vodu do formy na led a kostky nechal zmrznout. Výrobce formičky by se určitě divil, kdyby věděl, kvůli čemu si jeho produkt tahle zvrácená dvojka z jižních Čech domů koupila.

Ledových kostek bylo dost, nemuseli jsme se nijak omezovat. Katka mě položila na gauč a pomalu mi ledem jezdila po těle od krku až po můj ztopořený penis. Vzrušení mnou lomcovalo přímo neuvěřitelně a ani Katka nevypadala, že by se při tom nudila. Pohled na mou orosenou pokožku v ní vzbuzoval silné touhy, které plánovala s plnou chutí i ukojit. Vzala další kostku a po malém zaváhání si ji vložila do úst. Ocumlala ji, pak ji vyplivla a obkroužila si s ní bradavky, které okamžitě zpozorněly.

V další moment ale už bez jakéhokoli zaváhání nebo přípravy ten ocucaný led vzala a strčila si ho do své broskvičky.

Pod návalem slasti obrátila oči v sloup a okamžitě si začala bříšky prstů stimulovat klitoris. Nečekal jsem, převrátil jsem ji na záda a vášnivě jsem ji políbil. Polibky jsem se posouval po jejím rozžhaveném těle stále níž, až jsem se dostal k její jeskyňce, na kterou jsem se lačně přisál. Lízal jsem ji a strčil jsem do ní i prsty, potřeboval jsem slyšet její vzdychání. Prstil jsem ji, ale druhou rukou jsem se natáhl pro další led. Vkládal jsem do ní jednu ledovou kostku za druhou a rozkoš v jejím vzdychání i výrazu rostla přímo exponenciálně. A mně se to neuvěřitelně líbilo.

Když se udělala, postříkala mě.
Masážna sviečka od značky LELO

Masážní svíčka

Cena: od 795 Kč

S nefalšovanou radostí jsem si olízal prsty a začal jsem si honit svůj úd, který byl plně v pozoru. Tentokrát položila na záda ona mě a dravě mi ho začala kouřit. Vždycky jsem na Kateřině miloval její prakticky neexistující dávivý reflex, proto jsem ji chytil za hlavu a začal ji na svůj penis divoce přirážet. Slzely jí oči, ale hrdlo si nechala dál penetrovat. Netrvalo proto dlouho a já jí krk vystříkal svým teplým semenem.

S nadšením se oblízla a rozesmála.
Naše zábava ale nekončila.
Ještě totiž pořád zbývalo dost ledu.

Navzdory intenzivnímu orgasmu se mi celkem rychle znovu postavil. Honila mi ho a hrála si mi s varlaty. S nadšením jsem očekával, co se bude dít dál, když se ke mně blížila s novou kostkou ledu. A trochu mě překvapilo, když mi ji strčila do análu.

Ještě víc mě překvapilo, jak senzační pocit to vlastně byl.

S ledem v análním otvoru jsem cítil vzrušení, neskutečně se mi to líbilo. Katka mi to začala znovu dělat rukou a při tom můj zchlazený zadek zásobovala stále dalšími ledovými kostkami. Miloval jsem ten pocit rozkoše, druhý orgasmus na mě přicházel neskutečně rychle. S jejími prsty v zadku a s penisem v ústech jsem do ní vystříkal další masivní dávku, kterou hned spolkla. Naposledy mi pomasírovala prostatu a šibalsky na mě mrkla.

Netušil jsem, že se s ledem dá dělat něco tak úžasného.
Ale budeme si to muset nejspíš brzo zopakovat.
Článek připravil
Simon
22.08. 2023
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Jak správně používat
14.01. 2022
Jak správně používat anální sprchu? (Adam)
Anální sprchy jsou velmi užitečným nástrojem pro příznivce análních erotických pomůcek a análního sexu jako takového. Jejich úkolem je vyčištění análního otvoru, aby anální hrátky byly co nejhygieničtější. Anální sprcha nám pomáhá vyhnout se „nepříjemnostem“ a zároveň uvolní a připraví anální otvor pro penetraci. Pro mnohé už samotný pocit při použití anální sprchy vyvolává velké vzrušení. V každém případě není použití anální sprchy nic nepříjemného – ba naopak, pokud se sprcha používá správně. Obzvlášť důležité je použití anální sprchy, pokud plánujete takzvaný rimming, tedy lízání análu.
3 478
0
Sexuální zdraví
20.10. 2023
Růžový říjen – měsíc prevence rakoviny prsu
Měsíc říjen se nese ve znamení celosvětové osvěty prevence rakoviny prsu.  Prsa jsou symbolem ženskosti a mateřství. Jsou součástí ženské identity. Po staletí jsou zdrojem inspirace pro umělce. Bohužel pro tisíce žen jsou také zdrojem trápení. Rakovina prsu je na prvním místě v žebříčku nejčastěji diagnostikovaných nádorových onemocnění u žen. Více než 6000 českých žen každoročně opouští ordinaci lékaře s děsivou diagnózou - rakovinou prsu. Pokud je však zachycena v raném stadiu, má pacientka velkou šanci na uzdravení. U tohoto typu rakoviny je nesmírně důležitá prevence. A ta je naštěstí dobře dostupná.
190
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...