Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Erotická povídka: Narozeniny ve velkém stylu

Ranní paprsky slunce pronikaly do pokoje přes zatažené žaluzie celkem intenzivně už hodnou chvíli. Svítily přímo do postele, ve které se ještě pár minut před zazvoněním budíku ospale převracela mladá žena. Leckdo by řekl – teprve děvče.

Téhle dívce ale už dávno bylo šestadvacet. Dětská tvářička dokázala její věk spolehlivě utajit. Ráda se proto občas pobavila dokonalým make-upem, který z ní dokázal (když chtěla) udělat opravdovou šelmu. Přesně to se chystala udělat i dnes, protože její druhá polovička slavila narozeniny.

Rebečinu příteli Tomášovi letos připadl tenhle velký den na středu. Čekala ho běžná pracovní osmička, ale Rebeka měla zrovna v práci volno. Měla radost – dlouhý a krátký týden jí vyšel přesně tak, že zrovna dnes bude mít dost času na přípravy. Nejen v líčení, to byla jen taková třešnička. Svému klukovi se totiž rozhodla připravit sérii překvapení, které mu tenhle velký den rozhodně zpříjemní. Byla by překvapená, kdyby ne, protože za ty čtyři roky, co spolu chodili, ho znala moc dobře. Moc, moc dobře.

Znala ho po každé stránce, věděla o něm i takové věci, které jí nikdy přímo neřekl. Nemusel. Rebeka své ženské intuici vždycky dělala čest. Některé věci o své lásce vytušila i beze slov. V pozorování byla vždycky dobrá a na oslavu Tomášovy třicítky si toho připravila vážně dost. Tedy – možná ne až tak moc, ale zato samé výjimečné věci.

Protože ani jeden z nich dvou nebyl na žádnou velkou romantiku, v překvapení měla Rebeka poměrně jasno už od začátku. Dobré jídlo a pití nesmělo chybět, proto hned potom, co se jí povedlo vstát z postele a udělat si rychlou snídani, spěchala do obchodu pro jídlo.

Do lednice hned po příjezdu uložila kolu a některé koupené věci nechala pohozené na kuchyňské lince, protože měla v plánu se hned vrhnout na přípravu chlebíčků. Chvilku jí zaberou a měla by si nechat rezervu, aby všechno stihla. Vrchol programu měl totiž opravdu stát za to.

Když se kromě koly chladily už i chlebíčky, Rebeka byla nachystaná.

S telefonem v ruce čekala před čtvrtou v obýváku na gauči, ze kterého měla výhled přímo do předsíně. Chtěla, aby ji Tomáš uviděl, jakmile se vrátí z práce, a mohla mu tak ukázat první z dárků – sebe.

Pak v zámku zarachotily klíče, Tomáš vešel dovnitř a téměř za sebou zapomněl zavřít dveře. Pohled na jeho přítelkyni mu totiž dočista vyrazil dech.

Seděla na sedačce se svůdně přehozenýma oholenýma nohama. Její lákavá stehna se pořád ještě leskla voňavým krémem, který na ní měl Tomáš tak rád. Nalakované nehty prosvítaly pod síťovanými rudými samodržkami, které si koupila právě na dnešní událost. Kromě nich měla Rebeka přes sebe jen letmo přehozenou bílou košili, která samozřejmě patřila dnešnímu oslavenci. Její načesané blond vlasy jí splývaly na plná prsa, která zpoza rozepnuté volné košile rafinovaně vykukovala. I přes lví hřívu jí ale bradavky jemně prosvítaly. A protože jí v tomto odvážném oblečku nebylo zrovna nejtepleji, viditelně stály.

„Beko… Wow!“ nezmohl se Tomáš na víc než obdivnou pochvalu, když si zouval boty. „Takové přivítání jsem nečekal!“

„A jsi rád?“ zeptala se a pomalu, bez přerušení očního kontaktu roztáhla nohy. Pohled do jejího odhaleného a dohladka oholeného klína Tomáše opět dostal. Oči se mu rozzářily a na tváři se mu objevil spokojený úsměv. „Všechno nejlepší,“ usmála se i ona.

„Moc rád,“ přikývl oslavenec, zahodil tašku a vykročil vstříc své vstávající přítelkyni. „Vypadáš brutálně!“

„To na tvou počest,“ řekla téměř šeptem a přitáhla si ho blíž. Chtěl ji políbit, ale položila mu prst na rty. „Ne tak zhurta. Svléknout!“

Tomáš se překvapeně odtáhl.

„Prosím? Tak to nevím, kdo na to jde zhurta!“ zasmál se a pokusil se ji znovu políbit, načež mu vlepila facku.

„Říkám svléknout!“

Tentokrát uposlechl bez dalších debat. Pochopil hru a hodlal ji hrát poctivě. Viděla na něm, jak se mu zrychlil dech, a když před ní za malou chvilku stál docela nahý, ozvalo se ideálně načasované zaklepání na dveře.

„Zůstaneš tady…“ ukázala Rebeka panovačně na místo, kde svlečený Tomáš stál. Sotva si nevěřícně zakryl přirození, jeho partnerka bez čekání otevřela dveře.

Aniž by pozdravil, vešel do bytu zhruba stejně starý muž. Tak kolem třicítky. Na rozdíl od krátkovlasého Tomáše měl dlouhé hnědé vlasy sepnuté v malém ohonu. Jeho oblečení bylo strohé, jako by opustil byt jen na pár minut a narychlo na sebe při odchodu něco hodil.

„Beko, kdo to je?“

Vlepila mu další facku. Ne moc silnou. Ale stejně ho štípla.

„Dovolila jsem ti snad mluvit?“ Chytila ​​ho za bradu. „Michale?“ oslovila Rebeka cizího kluka a Tomáš se na ni podíval s němým očekáváním toho, co se mělo dít v následujících chvílích. „Svlékni se. Aby se nám náš oslavenec nestyděl.“

Jako by čekal jen na to, začal se cizí muž jménem Michal svlékat přímo uprostřed Tomášova obývacího pokoje. Ten se neodvážil otevřít pusu a protestovat, jen se dál držel za rozkrok a snažil se pochopit, co se to děje. Pochopil zatím jen to, že to bude určitě výsledek těch velkých příprav, které mu Beka sem tam naznačovala. Ale ani trochu netušil, že by mělo jít o trojku! Nebo co se to u nich právě dělo. Rostoucí vzrušení mu ale nedovolilo bránit se tomu, co se v danou chvíli odehrávalo přímo před jeho očima.

Jeho přítelkyně totiž s vyčnívajícími prsy a zcela odhalenou broskvičkou přistoupila k Michalovi a vtiskla mu vášnivý francouzský polibek. Tomáš nasucho polkl, a jestli se mu to nelíbilo, nedal to na sobě znát. Viděl hodně videí, kde se odehrávalo něco podobného. Ta videa měl rád, vzrušovala ho. Vzrušovala ho představa, že by si to někdy vyzkoušel na vlastní kůži se vším, co k tomu patří.

Právě proto se ani nebránil, když Rebeka beze slova ukázala na sedačku. Přistoupil k ní a klekl si na ni. Už se ani nesnažil zakrývat si penis, který mu mezitím ztvrdl v kámen. Poslušně si klekl na čtyři a v tu chvíli se ozvalo plesknutí. Pravá půlka zadku ho pořádně štípla, protože tentokrát ho plácla mužská ruka. Nevydal ale ani hlásku.

Rebeka v tu chvíli kdoví odkud vytáhla kondom, rozbalila ho a klekla si před neznámého Michala. Věděla, že se to oslavenci bude líbit. Nikdy to před ní otevřeně nepřiznal, ale tyhle scény ho v pornu vždycky vzrušovaly. A ona se mu to v tenhle speciální den rozhodla splnit do posledního puntíku.

Pohrála si s Michalovým vybavením, a když byl v pozoru, pečlivě mu natáhla rozbalený kondom. Hotovo měla rychle, praxe ostatně měla víc než dost.

Když v sobě Tomáš ucítil penis druhého muže, zmocnil se ho zvláštní pocit. Zabolelo to, ale ne tak, jak si představoval. V intimních chvílích si často hrál sám se sebou přes zadek. Mužský bod G patřil mezi jeho oblíbené erotogenní zóny a nikdy by si nepomyslel, že ho brzo bude stimulovat opravdový penis. Hračky měl vyzkoušené, ale tohle ho úplně dostalo. Vzdychal rozkoší i bolestí.

Rebeka se přesunula na sedačku před něj a odložila košili. Nechala Tomáše kochat se pohledem na její prsa, zatímco Michal do něj vášnivě pronikal zezadu. Pohled na jejího načisto odevzdaného přítele ji neuvěřitelně vzrušoval. Začala si se sebou hrát a posunula se k souložícím mužům o kousek blíž. Právě tak, aby dosáhla na Tomášův penis, o který zatím postaráno nebylo. To hodlala změnit.

Když ho chytila ​​za přirození, zavzdychal znovu. Tomáš pochopil, že v dané situaci už opravdu nemusí nic skrývat, a tak si tu několikanásobnou rozkoš užíval naprosto otevřeně. Vzdychal při Michalových rytmických pohybech v jeho útrobách a zároveň i tím, jak ho jeho krásná a dominantní přítelkyně nenasytně stimulovala rukama. Cítil, že takový sex už dlouho nevydrží. A Rebeka to na něm samozřejmě viděla.

„Popros!“ stiskla ho dlaní tak silně, že téměř vyvrcholil.

„P-prosím, paní moje…“ drmolil Tomáš a Michal zpomalil. On na povolení nečekal – pln rozkoše se s nasazeným kondomem vystříkal do Tomáše. A teprve pak mu Rebeka dala svolení.

Třes z orgasmu byl ten nejsilnější za celý jeho dosavadní život. A byl to nejlepší sex, jaký kdy zažil.

Ale kamarádům o tom říct nehodlal.

Těm řekl jen o chlebíčcích a kole.
Článek připravil
Simon
08.11. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Erotické povídky
07.11. 2022
Erotická povídka: Přijď ke mně a udělej mi to na stole
Nejdřív jsem si myslel, že když nás dělí taková dálka, nebude z toho nic. Ale už jen přes sociální sítě mezi námi panovalo takové vzrušení, že jsem ji nemohl dostat z hlavy. Měla už skoro dospělou dceru a přítele. Jenže tak moc mě chtěla mít v sobě, že jsem se na veškerou morálku úplně vykašlal. Natankoval jsem plnou nádrž a vyrazil jsem za ní z Prahy až do Zlína.
1 876
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...