Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Erotická povídka: Nečekaná horská romantika

Honza a Lucie slavili desáté výročí svatby. A to bylo opravdu co říct, protože takové společné jubileum si oba opravdu hodně pečlivě připravili. Každý měl pro toho druhého překvapení, které si chtěli navzájem dopřát až večer. Přes den totiž podle jejich předem dohodnutého plánu bylo opravdu co dělat.
Erotická poviedka: Výročie na horách
Nejdřív se pochopitelně potřebovali dopravit na místo, po kterém oba tak toužili. Cestovali totiž do Krkonoš – chtěli si tak splnit společný sen, který posledních pár let měli. Nepatřili totiž k nejlépe vydělávajícím lidem, ale i tak chtěli aspoň jednou zažít luxus těch nejdražších horských hotelů. A kdy, když ne na tak speciální výročí svatby, si tento sen splnit?

„Těšíš se, lásko?“ zeptal se Honza a s očekáváním svou polovičku chytl za stehno.

„Ani nevíš jak!“ odpověděla mu Lucie a tvář jí rozzářil úsměv. „Dva roky jsme spolu nikde nebyli, uvědomuješ si to?“

„Tyjo, to už od našeho pobytu v Rakousku uběhly dva roky? Fakt? Hrozně to letí…”

„No jo, neskutečně…“ přikývla Lucie a pokrčila rameny. „Očividně nám je spolu dobře, když nám ten čas ubíhá tak rychle. Teda, aspoň já mám ten pocit.”

„I já,“ usmál se Honza a spokojeně ji pohladil.

Blížili se do cíle cesty.

Zaparkovali, vzali si kufry a vykročili směrem k recepci. Už krátký pohled po blízkém okolí naznačoval, že tohle místo bylo naživo daleko hezčí než na fotkách z webu. Počasí bylo krásné, všechno jejich výletu přálo. A si tenhle pobyt hodlali užít plnými doušky. 

A to doslova.

Před průzkumem hotelu se ale vydali na procházku. Od začátku jejich vztahu se rádi toulali. Každé nové místo, na které společně zavítali, museli alespoň trochu poznat, prozkoumat. I proto se vydali na toulky zalesněným okolím hotelu. Odevšad sálala velmi příjemná atmosféra. To místo za všechny ty peníze rozhodně stálo. Mimo jiné i proto, že – jak zjistili po příjezdu – jejich hotel vlastně vůbec nebyl klasickým hotelem. Fotky na internetu totiž zobrazovaly hlavně okolí a pokoje. Majitelé ale nechali hostům jedno překvapení, které zjistili až na místě: všechny pokoje totiž byly umístěné v malých chatkách, které byly útulně rozmístěné po celém areálu. Všichni hosté tak měli soukromí víc než dost.

Spojení s přírodou se tak dalo vnímat o to silněji. Areálem tekl potůček, nad kterým se velmi romanticky vyjímal dřevěný můstek, a všude rostly stromy. Ubytování tak působilo jako opravdu zasazené do lesa.
Ale zpět k zábavě, která začala, když se vrátili po dvou hodinách na pokoj. Jelikož spolu byli na výletě opravdu po dlouhé době, nechtěli se omezovat vůbec v ničem. I proto se jim v minibaru rychle začaly tenčit zásoby alkoholu. Byli už celkem v náladě, když Honza volal na recepci, že by poprosil láhev toho nejlepšího vína, jaké hotel má.

Za pár minut se ozvalo zaklepání a milá a ochotná recepční jim objednávku doručila v kbelíku plném ledu. Obsah láhve nevyšel vniveč – ani víno, ale ani led. Lucie totiž svého muže začala hned, jak se zavřely dveře, vášnivě líbat a svlékat z něj všechny nadbytečné kusy oblečení.

Stejně jako Lucie s Honzou své výročí v té době přijel do tohoto hotelu oslavit i další pár. O pár let mladší muž než Honza musel ze zvědavosti nakouknout skrz pootevřené okno do jejich pokoje. Přes škvíru totiž byla jasně slyšet (i vidět) vášeň sexující dvojice. Ani Honza, ani Lucie nečekali, že v tom nejlepším se ozve zaklepání.

Na chvíli zaváhali, ale pak bez dalšího zdržování pokračovali v milostných hrátkách. Měli výročí. Nemohli se přece nechat tak lehce vyrušit!

Druhý den ráno seděla Lucie na terase. Honza ještě spal, a tak využila čas a v chladném březnovém ránu se posadila jen v županu na schůdky, které vedly k jejich dveřím. Potahovala ze slimky, pomalu vypouštěla ​​obláčky kouře a rozhlížela se po okolí. Netrvalo dlouho a všimla si, že ji pozorně sleduje mladá dívka, která k jejímu překvapení po chvíli nesměle vykročila směrem k ní.

Pozdravila Lucii a představila se jako Markéta.

„Ahoj. Jak se ti to tady líbí? Jsi tu s přítelem, nebo kamarádkama?” pokusila se o zdvořilou konverzaci Lucie, ale musela se trochu přemáhat. Alkohol z předešlé noci totiž její tělo ještě úplně neodbouralo.

„S přítelem,“ usmála se Markéta milým úsměvem a nejistě přešlapovala na místě. „Ale chtěla jsem se zeptat…“

„Do toho,“ povzbudila ji starší z žen ochotně.

„S přítelem jsme doufali, že se tady s někým seznámíme. Tak mě napadlo, jestli bychom se dnes večer nemohli všichni čtyři nějak blíž poznat nebo tak. Ale pochopíme, když nebudete mít zá…”

„Jasně, to zní super!“ přijala Lucka návrh okamžitě. Nečekaná nabídka ji postavila na nohy. „Totéž jsme si říkali i my s mužem. Ještě spí, ale určitě bude pro. Vzali jsme pár her i pro víc hráčů. Co byste řekli na dvojité rande?"

Markétu Luciina reakce dost překvapila. Samozřejmě mile, proto hned nadšeně souhlasila. Dámy ještě dohodly čas setkání a rozešly se s tím, že každá informuje svou polovičku. Ani Honza, ani Marek – Markétin přítel – neměli s dvojitým rande sebemenší problém a nabídka oba potěšila. Večer tak plynul opravdu příjemným tempem a oba páry si toto nevšední a spontánní seznámení užívaly.

To ale Lucie ještě netušila, že byl to právě Marek, kdo jim předešlý večer nahlížel do pokoje, když si užívali svůj výroční sex. A stejně tak netušila, že ji po další prohrané hře Aktivit popadne za nohu.

Překvapeně na něj obrátila zrak, neschopná jakékoli reakce.

„Co děláš, vole?“ ozval se zmateně Honza. Odpovědí mu byla Markétina štíhlá ruka v rozkroku. Podíval se dolů a všiml si, jak mu přejíždí po penisu.

Nikdo z nich už ten večer neřekl jediné slovo.

Lucie dovolila Markovi, aby ji po noze hladil stále výš, až jeho prsty spočinuly na jejích vlhnoucích kalhotkách. Sledovala při tom svého muže, který už bez okolků dovolil Markétě, aby mu stáhla kalhoty a přisála se mu na rozkrok. Lačně si vzala do úst jeho tvrdý penis a začala ho kouřit. Lucii ten pohled vzrušoval, právě proto sama sáhla na penis Markovi, který byl už dávno jako kámen. Začala mu ho přes tepláky honit a sama si se sebou začala hrát.

Netrvalo dlouho a všichni čtyři byli úplně svlečení. Společnou nahotu si užívali. Nikdo z nich toho rána nečekal, že se z dvojitého rande stane taková erotická událost. Ten večer ale romantiku všichni pustili z hlavy a staly se z nich šelmy. Zvířata, která neovládalo nic než jejich živočišné pudy.

Honza mačkal vysportovaný Markétin zadek a užíval si v rukou mladé masíčko, když do ní zezadu zajížděl při pohledu na svou vlastní manželku, jak ji obdělává sotva dvacetiletý, ale velmi obdařený klučina. Lucie pod jeho přírazy jen vzdychala a hrála si s klitorisem.

O tom, co se tu noc dělo, se následně nikdo z nich už nezmínil. Nikdo ze čtveřice nepromluvil o dočasné výměně partnerů či o bisexuálních hrátkách, k nimž mezi nimi došlo hned na několik způsobů. Nikdo z nich se ani další den nevyjadřoval k tomu, proč se Lucie probudila vedle Marka a proč Markéta v půl sedmé ráno opouštěla postel, kde spala na Honzově hrudi.

Všechno to zůstalo skryté v ranní rose tohoto krkonošského hotelu.
Článek připravil
Simon
19.07. 2022
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Erotické povídky
07.11. 2022
Erotická povídka: Přijď ke mně a udělej mi to na stole
Nejdřív jsem si myslel, že když nás dělí taková dálka, nebude z toho nic. Ale už jen přes sociální sítě mezi námi panovalo takové vzrušení, že jsem ji nemohl dostat z hlavy. Měla už skoro dospělou dceru a přítele. Jenže tak moc mě chtěla mít v sobě, že jsem se na veškerou morálku úplně vykašlal. Natankoval jsem plnou nádrž a vyrazil jsem za ní z Prahy až do Zlína.
1 876
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...