Erotická povídka: Odpanila mě učitelka

Položila mi ruku mezi nohy a já nedokázal zareagovat. Jako by mi zamrzlo celé tělo… Samozřejmě s výjimkou penisu. Na kalhotách bylo okamžitě vidět, jak se začaly napínat. Na její tváři se pod brýlemi zračil úsměv plný vítězství, a kdyby mi fungovaly končetiny, určitě se štípnu, jestli se mi to jen nezdá.
Erotická poviedka: Odpanila ma pani učiteľka

Ale pěkně popořadě.

Byl pátek, škola nás ten týden všechny pěkně vyšťavila – žáky, ale i učitelský sbor. V pátek nám do rozvrhu nedali naštěstí nic náročného, proto jsme měli poměrně oddechový den. Mezi odpočinkové hodiny pro mě odjakživa patřila i geografie, protože tenhle předmět vážně nebylo těžké se naučit. Stačilo dávat trochu pozor a z poznámek doma jsem se během chvilky naučil všechno podstatné. A pozor, ten já tedy dával. Jenže to nebylo kvůli probírané látce, ale kvůli naší učitelce.

Očima jsem na ní visel už od prváku, kdy jsme na gymnázium nastoupili. Já jako student na začátku svého osmiletého studia, ona jako nováček v učitelském sboru, kde jsem si ji okamžitě zařadil mezi ty nejkrásnější učitelky, co jsme na škole měli. Specializovala se na matematiku, ale vyučovala i geografii. Nebyla to typická kráska s obrovským poprsím, kulatým zadkem a vyzývavým oblečením. Právě naopak – její hrudník byl víc plochý než plný a celkově postavou patřila spíš mezi ženy, které by byly hubené, i kdyby přibraly dalších pět nebo deset kilogramů. Pro mě to ale byla největší sexbomba na škole.

Pohled jejích obrovských hnědých očí vždycky působil, jako by s námi flirtovala. Samozřejmě jsem si uvědomoval, že si se mnou dost hraje jen moje vlastní představivost. Ty myšlenky na ni ale neutichaly. Právě naopak – rostly s každým dalším honěním, na které jsem se nedočkavě vrhal hned, co jsem se ze školy vrátil domů.

Miloval jsem, když nosila ty své sukně. Jejím poznávacím znamením byly černé silonky. Někdy obyčejné, někdy pěkně vzorované… A když si během hodiny zula boty a hrála si s nimi pod učitelským stolkem, na látku se soustředilo vážně těžko. I proto, že jsem seděl v první lavici v prostřední řadě, a mohl tak dokonce i cítit její parfém.

V pátek jsme s ní měli geografii. Byla to hodina před velkou přestávkou. Ta trvala 20 minut, a protože už bylo venku docela teplo, vyháněli nás učitelé vždycky na velkou přestávku ven na školní hřiště. To bych to ale nebyl já, kdybych neprojevil svou rebelskou povahu a neusmyslel si, že tuhle velkou přestávku já strávím ve třídě.

Měli jsme tam takové skříně, které byly prakticky prázdné, a když se z nich vyndala polička, vešel se do nich v pohodě člověk. Právě k nim jsem zamířil hned po zvonění a mezi hemžícími se spolužáky jsem se nikým neviděn ukryl v jedné z nich. Slyšel jsem, jak se třída vyprazdňuje, a když ruch utichl a já zaslechl, jak někdo zamyká dveře, oddechl jsem si.

Otevřel jsem skříň, vyšel z ní ven, narovnal se… a stál jsem tváří v tvář učitelce, která se tvářila, jako by viděla ducha.

„Mišo???“ ozvala se překvapeně a já něco vykoktal se stejným překvapením v obličeji.
„V-vy jste mě viděla?“ zeptal jsem se, protože mi bylo jasné, že můj plán ulít se z povinného procházení po hřišti tak úplně nevyšel.
„Ne. Neviděla, ale to neznamená, že ti to projde, máš být venku s ostatními!“ nasadila svůj typický káravý tón, kterým člověka dokázala opravdu uzemnit.
„A… a proč… proč jste nešla ven vy?“ zeptal jsem se stále zaskočeně, načež znatelně pozvedla obočí. Nikdy jsem se nedozvěděl, proč se toho dne rozhodla ve třídě zamknout. Nebylo mi to souzené, ale pan osud mi přichystal něco milionkrát lepšího…
… chytila ​​mě pevně za ptáka. Tak, že mi tím dala dost jasně najevo, kdo velí situaci. Stačilo pár sekund a byl jsem plně v pozoru, i když jsem pořád nedokázal uvěřit tomu, co se děje.

Držela mě za něj a dál se mi dívala zpříma do očí. Já jsem s očima dokořán hleděl na ni, jak mě drží za rozkrok a očividně mě odmítá pustit. Boty měla vyzuté, přes černé silonky jí na bosých nohách prosvítal červený lak. Byl jsem u vytržení.

Neodvážil jsem se ani pohnout a zmáhal mě třes v důsledku raketového tempa mého vzrušení. Při tom se mi trochu svévolně rozhýbala i pánev, já se ale tomuhle pohybu vůbec nebránil. V hlavě mi vybuchoval celý ohňostroj vjemů, které mnou v tu chvíli procházely, a já i přes kalhoty pevně sevřený vysněnou učitelkou začal její ruku znásilňovat ztopořeným penisem.

V její tváři nebyla teď na rozdíl od počátečního úsměvu ani špetka emoce, což mi paradoxně připadalo o to víc sexy. Dívala se na mě těmi černými brýlemi jako z klišoidního pornofilmu a já jsem věděl, že už budu. Rukou ani nepohnula, svírala mě jako svůj majetek, zatímco já se neudržel a s několika vzdechy stříkal do vlastních trenek.

Následně její sevření povolilo, obula se, postavila, a jak kráčela pryč, jemně mi po něm ještě jednou, naposledy přejela prstem. Do dnešního dne nevím, jestli byl tenhle zážitek skutečný, nebo ho vytvořila moje bohatá představivost…
Článek připravil
Simon
07.09. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Erotické povídky
22.08. 2023
Erotická povídka: Ledové potěšení
Experimentování za dveřmi ložnice vždycky patřilo k našim oblíbeným aktivitám. Ne že by se nám obyčejný sex se ženou někdy zdál nudný, ale jen velmi zřídka jsme se dokázali obejít bez fantazírování o tom, jak to všechno ještě víc ozvláštnit. Právě díky tomu náš sexuální život nikdy šeď neznal. A to je podle mě i jeden ze základních pilířů kvalitně fungujícího dlouhodobého vztahu.
756
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...