Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Interaktivní zábava s aplikací FeelConnect 3.0 – jak na to?

Pomůcky Svakom můžete kromě aplikace Svakom spárovat i s mobilní aplikací FeelConnect 3.0, která přináší zajímavé možnosti využití. Vedle různých režimů ovládání pomůcky prostřednictvím mobilu, nabízí také možnost spojit se s partnerem/kou přes chat nebo videohovor. Originálním bonusem je možnost připojit mobil k interaktivnímu obsahu, například při sledování videí na Pornhubu. Pojďme se společně podívat, jak na to.
Svakom Smart
Po návodu na spárování erotických hraček značky Svakom s aplikací Svakom, přinášíme další užitečný manuál k této značce.

Stáhněte si aplikaci FeelConnect 3.0

Aplikace FeelConnect 3.0 je k dispozici ke stažení v APP Store a Google Play. Po stažení aplikace aktivujte Bluetooth ve vašem mobilu. Otevřete staženou aplikaci. V menu “HOME” klikněte na ozubené kolečko vpravo nahoře, které symbolizuje “NASTAVENí”. Stiskněte „SIGN UP“ a zaregistrujte se. Po registraci získáte přístup ke všem funkcím aplikace FeelConnect 3.0. Registrace je zdarma. 
Zapněte vaši hračku.

V mobilní aplikaci – v menu “HOME” – klikněte na „CONNECT DEVICE“ a váš mobil začne hledat vaši erotickou pomůcku.

V případě problému se ujistěte, že máte v mobilním zařízení povolenou polohu. To můžete zkontrolovat v mobilním zařízení: Nastavení -> Aplikace -> FeelConnect 3.0 -> Oprávnění -> Poloha.
Ujistěte se, že je poloha povolena a restartujte (vypněte a znovu zapněte) aplikaci.
FeelConnect 3.0        FeelConnect 3.0 návod
Nyní by se měl na displeji mobilu objevit název vaší hračky. Klikněte na „CONNECT“ vedle jejího názvu.
Po kliknutí na „TEST YOUR DEVICE“ by měla hračka krátce zavibrovat. To znamená, že je vaše hračka úspěšně spárovaná.
FeelConnect 3.0 Návod na použitie        FeelConnect
Nyní si v dolní liště můžete vybrat z možností („FRIENDS“, „MEDIA“, „CONTROL“) váš preferovaný způsob použití. Zvolte například možnost „CONTROL“ (vpravo dole) a následně se vám objeví další nabídka. Zde zvolte třeba možnost „TOUCH CONTROL” a následně stiskněte „START.

Teď můžete ovládat hračku kreslením prstem po displeji.
       
Pokud chcete vyzkoušet některý z režimů, který se o vše postará za vás, klikněte na nabídku „CONTROL“, následně na „PRESETS“ a vyberte si z přednastavených režimů.

Tato aplikace – narozdíl od aplikace SVAKOM – umožňuje chatování a video s partnerem. Pokud chcete někoho pozvat do chatu nebo videohovoru, klikně v dolní liště na „FRIENDS“.
       
V tuto chvíli je potřebat nastavit, aby byl váš profil v aplikaci viditelný i pro ostatní užívatele. Tuto možnost najdete přes „FRIENDS“, kde klikněte na „PROFILE VISIBILITY SETTINGS” a zapněte viditelnost svého zařízení.

Teď už jen zbývá pozvat do aplikace partnera/ku. Ujistěte se, že i on má aplikaci staženou, vyhledejte jméno a pozvěte ho/ji.

       

Aplikace FeelConnect 3.0 nabízí i možnost interaktivního sledování porna

Díky této aplikaci je možné připojit váš mobil k interaktivnímu obsahu, například při sledování videí na stránce Pornhub.

Pokud si chcete hračku naplno vychutnat při sledování Pornhub videí, následujte tyto kroky:
Otevřete aplikaci a ujistěte se, že je vaše hračka úspěšně spárovaná s vaším mobilem. Klikněte na „TEST YOUR DEVICE“.

Po příchodu na webové stránky vyhledejte kategorii „INTERACTIVE“. 

Po kliknutí na „INTERACTIVE“ si vyberte video, které chcete sledovat. 

Pod videem byste měli vidět žluté tlačítko „SYNC INTERACTIVE TOY TO VIDEO“. Po kliknutí na toto tlačítko se vám zobrazí dvě možnosti – „DOWNLOAD APP“ nebo „WATCH IN APP“. Klikněte na „WATCH IN APP“.

Hračka bude vibrovat, jen když ve videu probíhá předehra nebo penetrace.

Pokud chcete sledovat jiné video, tak to předešlé vymažte ze své aplikace a restartujti ji. Pokud tak neučiníte,  v aplikaci se vám vždy objeví první vybrané video.

Smart erotické hračky poskytují mnoho prostoru pro kreativitu. Nebojte se odvázat a zpestřete si intimní chvíle jednou z nich. Když vám některá z nich nesedne, nic si z toho nedělejte. To je úplně normální. K aplikaci se pak můžete vrátit kdykoliv později.

 

Článek připravil
Veronika
04.04. 2023
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...