Jak správně používat anální sprchu? (Adam)

Anální sprchy jsou velmi užitečným nástrojem pro příznivce análních erotických pomůcek a análního sexu jako takového. Jejich úkolem je vyčištění análního otvoru, aby anální hrátky byly co nejhygieničtější. Anální sprcha nám pomáhá vyhnout se „nepříjemnostem“ a zároveň uvolní a připraví anální otvor pro penetraci. Pro mnohé už samotný pocit při použití anální sprchy vyvolává velké vzrušení. V každém případě není použití anální sprchy nic nepříjemného – ba naopak, pokud se sprcha používá správně. Obzvlášť důležité je použití anální sprchy, pokud plánujete takzvaný rimming, tedy lízání análu.
Ako použiť análnu sprchu?
Úkolem anální sprchy je jemným proudem vody pročistit anální otvor a připravit ho na anální milování nebo anální stimulaci. Anální sprchy se vyrábějí v různých velikostech a tvarech, aby mohl každý najít přesně takovou, jaká mu vyhovuje nejvíc.

Jak anální sprchu správně používat?

Začátečníkům doporučujeme jednodušší typy análních sprch, jako jsou Anální sprcha jednoduchá a Ultimate douche. Po otevření krabice s anální sprchou doporučujeme novou sprchu nejdřív řádně omýt pod tekoucí vodou. Samotné používání anální sprchy by mělo probíhat ve sprše nebo ve vaně.

1. Anální sprchu naplňte vodou – odstraňte stříkací nástavec a naplňte nádobu vodou, případně celou sprchu (stisknutou) ponořte do nádoby s vodou a pomalu uvolněte (podtlak zajistí naplnění vodou přes stříkací nástavec). Používejte vlažnou vodu, která je příjemná pokožce. Nikdy nepoužívejte studenou ani horkou vodu.
2. Stříkací nástavec natřete malým množstvím lubrikačního gelu pro snadné vniknutí do řitního otvoru.
3. Pomalu vložte stříkací nástavec do řitního otvoru a jemně stiskněte anální sprchu. Mačkejte pomalu a sledujte své tělo, jaké množství a proud vody mu vyhovuje.
4. Vyjměte anální sprchu z řitního otvoru a chvíli vodu udržte v těle. Následně ji uvolněte ven.
5. Tento postup je vhodné opakovat víckrát, dokud nebude voda vycházející z těla čistá. Teprve pak máte jistotu, že vaše anální hrátky budou 100% hygienické.

 
Návod, ako použiť análnu sprchu

Zásady používání anální sprchy

• Používejte vždy jen obyčejnou čistou vodu.
• Teplotu vody je důležité pokaždé nejdřív otestovat, aby byla příjemná.
• Pro ideální hygienu análních hrátek je vhodné použít anální sprchu 45 minut před plánovanou aktivitou.
• Stříkací nástavec potřete lubrikačním gelem pro snadné vniknutí.
• Používání anální sprchy je ideální během sprchování.
• Při jakékoli bolesti okamžitě anální sprchu vytáhněte.

Análny lubrikant

Análny lubrikant

Cena: od 4,60 Eur
Článek připravil
Petra
14.01. 2022
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...