Kegelovy cviky – cesta k sexuálnímu zdraví

Dámy, pečujete o své sexuální zdraví? Ve zdravém těle zdravý duch, říká se. A to platí i v sexu. Přitom je to tak jednoduché, nenáročné a zadarmo. Děkovat můžete americkému gynekologovi Dr. Arnoldu Kegelovi. Ten v 50. letech minulého století přišel se sérií cviků, které pomáhají zlepšit stav sexuálního zdraví. Tyhle cviky se dají provádět i několikrát denně a jsou určené právě vám, milé dámy.
Cvičenie prospieva vášmu zdraviu
PPrincip cvičení spočívá v posilování svalů pánevního dna, díky kterému může dojít ke zpevnění a ozdravení močové trubice, odstranění močové inkontinence i zlepšení funkce rektálního svěrače. V neposlední řadě mají cviky i příjemný vedlejší účinek – zvýšené potěšení při pohlavním styku.
K oslabení svalů pánevního dna často dochází po těhotenství, ale někdy za něj může i věk či nadváha. Tyhle nenáročné cviky působí jako prevence prolapsu pánevních orgánů, který může způsobit bulku v pochvě, zvýšit pánevní tlak, u pánů způsobit předčasnou ejakulaci, ztrátu kontroly nad erekcí a narušit funkci prostaty. Rozhodli jste se, že to zkusíte? Tady jsou ty nejčastější a nejdůležitější cviky. Postupně vám je představíme.

Candy Guličky
Candy kuličky
V barvách: modrá, růžová, červená, černá

 

„Cvičení na pánevní dno“ je cvičení, před kterým nejdřív navštivte toaletu a vyprázdněte močový měchýř. Jedná se o jedno z nejoblíbenějších cvičení, protože je jen na vás, jestli ho budete cvičit vestoje, vsedě, nebo si k němu pohodlně lehnete. Principem tohoto cvičení je stažení svalů pánevního dna na 10 sekund a jejich následné uvolnění na stejnou dobu. Tuto sérii cvičení se doporučuje udělat desetkrát za sebou třikrát denně. Většina lidí, kteří se pustili do intenzivního cvičení, zaznamenala zlepšení během 4 až 6 týdnů. Chce to ale trpělivost, výsledek se nedostaví hned.

Vynikající pomůckou jsou venušiny kulličky. Postupné stažení pánevního svalstva spolu s kuličkami přinese i skvělý pocit. A cvičení můžete zakončit příjemným uvolněním :-)
Článek připravil
Lolipop.cz
01.01. 2020
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.