Recenze: Hands-free vibrátor Dame Eva – potěšení pro oba

Hledáte hračku, která vykouzlí úsměv na tváři vám i vašemu partnerovi? Všemi deseti doporučuji hands-free vibrátor Eva od americké značky Dame, kterou založily sexuoložka a inženýrka z MIT. Výsledek? Revoluční tvar vibrátoru navržený ženami → pro ženy. 
Stimulátor Eva Dame

Malý, kompaktní a plný radosti

Dame Eva je skvělým pomocníkem pro ženy, které nemohou dosáhnout vaginálního orgasmu nebo si zkrátka jen rády užívají stimulaci klitorisu během penetrace. Ať už patříte do první či druhé skupiny, pravděpodobně jste již zažily situaci, kdy pro vás poloha nebyla dostatečně stimulující.

Dame má řešení - Eva je navržena tak, abyste ji mohly snadno přiložit na klitoris a užívat si vibrací, aniž byste hračku musely držet. Je tak zcela „hands free“! Jak je to možné? Ze středu pomůcky vycházejí dvě pružná „křídla“, která lze snadno zasunout pod vnější pysky vagíny. Díky své flexibilitě se přizpůsobí téměř každému typu vagíny. Vibrátor tak snadno přilne na klitoris. Najednou máte volné ruce a můžete vyzkoušet odvážnější polohy, volně se pohybovat a užívat si vzájemnou intimitu.
Recenze Eva Dame vibrátor pro pár
Osobně se mi na tomto vibrátoru nejvíce líbí, že je malý, kompaktní a velmi lehký. Díky svým rozměrům - 60 x 43 x 28 mm – hezky padne do dlaně. Když ho během sexu vyndávám, nemusím se bát narušení erotické atmosféry. Pociťuji stimulaci, a přesto se mohu plně soustředit na chvíle s partnerem.

Design

Vibrátor je vyroben z lékařského silikonu, který je jemný, příjemný na dotek a hlavně 100% nezávadný pro lidské tělo. Eva k vám přijde zabalená v malé plastové krabičce, která ji chrání před poškozením a zároveň slouží jako dobíjecí stanice. K této stanici stačí připojit USB kabel a následně počkat 4 hodiny do úplného nabití. Úžasné je, že krabička je velmi nenápadná, můžete ji mít klidně položenou na nočním stolku vždy po ruce.

Přejděme k ovládání - vibrátor se zapíná stlačením horní části hračky. Pokud je v místnosti tma, po stisknutí uvidíte jemně blikat světýlko. Vibrátor má 3 rychlosti, které vás provedou od jemných až po silnější vibrace. Ty jsou poměrně intenzivní, ale nejsou tak silné, jak u většiny vibrátorů nebo masážních hlavic. Na nejvyšší rychlosti vydrží Eva přinášet radost až 1 hodinu. Zároveň jsou však vibrace při nejvyšších otáčkách více slyšet. Na Lolipop.cz lze vibrátor zakoupit v barvě ice ❄️. 

Pro ni, pro něj, pro všechny

Pokud hledáte hračku, kterou byste si mohli užít i s vaší polovičkou, právě jste ji našli. Může být součástí předehry jako pomůcka na dráždění bradavek, žaludu nebo jiných citlivých oblastí. Její hlavní využití je samozřejmě při sexu - po umístění vibrátoru na klitoris se vibrace při penetraci jemně přenášejí i na vašeho partnera. Eva je 100% vodotěsná, ideální na dobrodružství ve sprše nebo pod vodou. To vše z ní dělá skvělý dárek, který zaručeně zlepší váš sexuální život.

Dame EVA - luxusní vibrátor

Plusy

 • hands-free vibrátor, který snadno umístíte na klitoris 
 • silný a přitom tichý motorek
 • 3 rychlosti, pro 3x více potěšení
 • jednoduché intuitivní ovládání
 • ideální pro páry, které začínají experimentovat se sexuálními hračkami a nepotřebují vibrátor s extra vysokou intenzitou
 • skvělý pro ženy s citlivým klitorisem
 • vyrobený z medicínského silikonu
 • 100% vodotěsný, ideální do sprchy i vany
 • Snadno se čistí

Mínusy

 • třetí rychlostní stupeň je již hlučnější
 • v některých polohách je nutné přidržet vibrátor prstem
 • pokud má žena menší vnější pysky, Eva se na klitorisu sama udrží hůře a je nutné ji přidržovat

Článek připravil
Nina & Erik
26.01. 2023
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Sexuální zdraví
15.05. 2023
Vagína a vulva jednou provždy: není to totéž!
Lidské tělo je krásný a složitý organismus. I když lidé chápou teorii relativity nebo dokážou rozeznat jednotlivé druhy hub, anatomie je kdesi na okraji zájmu široké veřejnosti. Znalost lidského těla by měla být součástí základních znalostí. Když dobře známe své tělo, můžeme s ním pracovat a vytěžit z něj maximum. Přesto má v této oblasti mnoho lidí, žen i mužů, obrovské mezery.
462
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...