Recenze: Satisfyer Top Secret+

Dnes si řekneme něco o nositelném vibrátoru, který je tak sexy, že pouhý pohled na něj otevírá brány erotických fantazií. Jedná se o další skvělý produkt od známé společnosti Satisfyer, která nabízí erotický wellness za přijatelné ceny. Kvalita jejich produktů si drží svůj standard již mnoho let, a proto neseznámit se blíže s touto hračkou by byla opravdu promarněná příležitost zažít něco nového.
Satisfyer Top Secret +
Nejprve si povězme něco o obalu. Jako každá hračka od Satisfyeru, i tato je zabalena v malé krabičce s pěkným designem a magnetickým uzávěrem. Po otevření na nás Satisfyer Top Secret+ pomrkává a křičí "Vyzkoušej mě, vyzkoušej mě hned !". Díky designovým krabičkám a kvalitě značky Satisfyer je tento vibrátor vhodný i jako dárek pro přítelkyni, manželku nebo kamarádku.

První dojmy

Na první dotek je vibrátor velmi hebký a příjemný. Design je speciálně navržen pro skryté nošení v kalhotkách, takže si ho můžete snadno vzít na procházku nebo do kavárny (ale k tomu se ještě dostaneme). Skládá se z přední části – kde bude hýčkat váš klitoris –, hlavního ramene určeného pro stimulaci bodu G a užšího ramene pro jemné anální potěšení.  

Rozměrů se bát nemusíte, perfektně pasuje a přizpůsobí se. Hlavní "rameno" je široké 3 cm, užší "rameno" je široké 1,7 cm. Vibrátor je vodotěsný, takže vám nic nebrání vzít si ho s sebou do sprchy nebo do bazénu 🛁

Testování

Co jsme během testování s tímto mazlíčkem zažili? Nesmíme opomenout, že je přímo určen pro nošení v kalhotách. Proto jsme ho bez váhání vzali vyvětrat ven!
Análny kolík do nohavičiek Satisfyer Top Secret+
Ovládá se pomocí aplikace Satisfyer, kterou najdete zdarma pro Android a iOS. Appka nabízí různé možnosti použití, například živé ovládání, kdy můžete svou polovičku trestat nebo odměňovat podle svého gusta. Můžete zvlášť ovládat anální část a zvlášť vibrační část pro klitoris a vaginální bod G. Pokud popustíte uzdu fantazii a vezmete vibrátor například do kavárny, kde nikdo neví, co vaše drahá polovička právě zažívá, dodá to celému zážitku s Top Secret+ ten správný šmrnc.

Satisfyer Top Sceret +

Satisfyer Top Secret+

Cena: od 1 199 Kč
🎵 Své rytmy si můžete uložit jako nový program. Můžete použít vibrační programy, které nabízí sama aplikace, nebo si dokonce můžete stáhnout vibrační programy sdílené jinými uživateli. Vibrace se ovládají velmi snadno, máte na výběr od jemných až po opravdu intenzivní a vášnivé. Právě při těch silných budete zažívat rozkoš, při které budete chtít buď přestat nebo pokračovat, a je jen na vás, co zvolíte. Vše je ve vašich rukou! Můj manžel si užíval a pochvaloval samostatné ovládání anální části, která mě místy opravdu zvedala ze židle. Malinké mínus tedy je, že sedět s ním dlouho nevydržíte :)

Kompletní navod jak spárovat telefon s erotickou hračkou najdete na našem blogu. 

Dokonce jsme vibrátor vzali na diskotéku, kde pomocí funkce "okolní zvuk" vibruje přesně podle toho, co slyší. Nefunguje to úplně přesně, ale pro dráždění vaší drahé polovičky je to více než ideální! Samotná aplikace od nás dostává velký plusový bod také za to, že ji můžete uzamknout, aby se vás například nic netušící dítě hrající si s telefonem zbytečně nevyptávalo. Soukromí je tedy s touto aplikací zvládnuto dokonale. Zbývá jen dodat, nezapomeňte na lubrikant

Hodnocení 🌟

Férová cena, skvělé možnosti ovládání a nádherný design. Této investice nebudete litovat! Vyzkoušejte vibrátor ovládaný chytrým telefonem a zažijte pekelnou jízdu, která prohloubí vaše intimní pouto s partnerem a nabudí vás na další milování. 10/10 🌟

Článek připravil
Instagram pro dospělé
15.04. 2024
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Recenze
05.05. 2024
Recenze: Fleshlight Stamina Training Unit
Masturbátor Fleshlight Stamina Training Unit (STU) je masturbátor speciálně navržený tak, aby pomáhal mužům trénovat delší výdrž při sexu. Výrobce uvádí, že pokud s tímto masturbátorem vydržíte 10 minut, v reálném životě to bude cca 20 minut. Úplně bych se toho nedržel, protože každý z nás je jiný a má jinou úroveň citlivosti, ale zvýšení výdrže po několika dnech tréninku je zřejmé a určitě potěší všechny muže i jejich partnerky.
42
0
Sexuální zdraví
12.01. 2024
Vaginismus - jaké jsou příčiny a léčba?
Vaginismus je porucha sexuálního chování u žen, která nemá fyziologickou, ale psychologickou příčinu. Při sexuálním styku dochází k nevědomému a neúmyslnému stažení svalů v okolí pochvy. Pokud trpíte vaginismem, je nejdůležitější uvědomit si, že to není vaše vina a v žádném případě se nemáte za co stydět. Jedná se o problém, který lze řešit a léčit. Důležité je znát své tělo a intimitu.
219
0
Co je to ...
03.03. 2021
Co je to partnerský vibrátor a proč se vyplatí ho vyzkoušet?
Když se řekne partnerský vibrátor, ne každý ví, co přesně si má pod tímto pojmem představit. Dokonce se může stát, že ani při pohledu na tuto hračku mnozí nebudou mít jasno v tom, jak se používá. Od jiných erotických pomůcek, které jsou často rozpoznatelné na první pohled, se partnerské vibrátory odlišují svým elegantním a nenápadným vzhledem. Co to partnerský vibrátor je, jak přesně se používá a co všechno v posteli dokáže?
1 053
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...