Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Sexy Halloween

I v našich končinách se halloweenské večírky těší stále větší oblibě. České děti zatím nechodí v převleku od dveří ke dveřím a neprosí o sladkosti. Mezi dospělými jsou však večírky v kostýmech velmi oblíbené. Pro odvážné je tu možnost přijít na takovou párty v sexy kostýmu. Pokud se mezi ně neřadíte, ale odvážné kostýmy vás lákají, udělejte si halloweenskou párty ve dvou. Váš partner*ka to jistě ocení. Vždyť hraní rolí je jednou z nejoblíbenějších sexuálních praktik. 
Sexi halloween

Základní rada

Halloween se tradičně slaví 31. října, což je u nás běžný den, nikoliv svátek. Využijte příležitost a zkuste se dostat domů dřív, než váš partner. Budete tak mít dostatek času na přípravu. Jakmile se převlečete do kostýmu, čímž partnera dokonale překvapíte, vydržte v roli. Aspoň na úvod, předehra by se měla nést v duchu roleplay (hraní rolí). Abyste této praktice lépe porozuměli, přečtěte si náš článek o roleplay

Tipy na kostýmy pro ženy 

- Jednou z možností je počkat na svého pacienta a provést důkladnou vizituKostým sexy sestřičky má úspěch napříč mužským pokolením, není tak důvod obávat se, že by se zrovna vašemu partnerovi nelíbil. Bude! 😉 
Sexy vyšetření od zkušené sestřičky, která ví, kdy a kde se má partnera dotknout, to je kombinace které se těžce odolává.

Pro ženy, které berou roli sestřičky vážně, je tu možnost využít Klinik erotické pomůcky. Tyto praktiky se však doporučují používat pouze v případě, že je partner otevřený klinik sexu a již dlouho o něm sní nebo ho dokonce praktikuje.


- Pokud vás lákají BDSM praktiky a dominy vám přijdou vzrušující, oblečte se do lesklé imitace nebo latexu. Na nohy vysoké jehly, do jedné ruky plácačku, do druhé bič a jde se na to! Pro odvážné je tu možnost počkat si na partnera ve speciálním BDSM postroji Bow Harness. 
Pro tip: Tento kostým nejvíce překvapí tehdy, když u vás sado-maso praktiky nejsou běžné.

Obsessive 859 cors-1

Lakovaná kolekce Hessa

Cena: od 999 Kč

 
- Vžijte se do role Femme Fatale s doplňky jako z burlesque klubu. Tento kostým je obzvlášť smyslný a rozhodně není prvoplánový. Použijte erotický korzet, samodržky a škrabošku a sveďte jej svými tanečními smyslnými pohyby.- Co tak překvapit partnera v sexy kostýmu zajíčka? Oblečená v kostýmu rozkošného zajíčka můžete dělat, že uklízíte. A když partner otevře dveře a uvidí vás v předklonu vymetat prach zpod poličky, naskytne se mu pohled, kterému neodolá, i kdyby měl za sebou náročný den v práci. Jako „prachovka“ vám poslouží šimrátko, kterým potom pošimráte jeho obnažené tělo. Anebo on vaše? Lechtátko, stejně jako i jiné pomůcky použitelné při nemravném sexu, najdete v sadě The Passionate Weekend

Tipy na kostýmy pro muže

- Naplánujte partnerce na halloween erotickou preventivní prohlídku. Počkejte na ní doma v sexy doktorských boxerkách a se stetoskopem na hrudi. Určitě doma najdete i nevyužitou roušku z dob pandemie, která kostým skvěle doplní.

Sexy doktor

Kostým sexy doktor

Cena: od 669 Kč


Můžete si být jistí, že ji nikdy nevyšetřoval víc sexy chlap. Stetoskop poslouží na stimulaci bradavek během předehry. Pokud jste milovníky Klinik sexu, máte velkou výhodu, neboť roleplay můžete přesunout i do samotného styku. Vzrušující vyšetření pomocí Vagina Speculum vás v roli udrží až do konce.

- V kostýmu sexy číšníka se postarejte o všechny její touhy. Přineste jí šampaňské a jahody, případně horkou čokoládu, kterou vám slíže z těla. Jakmile vás uvidí v těsných slipech, s odhaleným zadkem a motýlkem kolem krku, 100% ji to rozpálí.

Dámy i pánové tedy mohou překvapit svou drahou polovičku erotickým kostýmem, díky kterému bude letošní Halloween výjimečný. 😊

 

Článek připravil
Barbora F.
23.10. 2023
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...