8 tipů, jak použít venušiny kuličky

Venušiny kuličky nejsou žádná věda. Pokud s nimi ale nemáte zkušenosti, vyplatí se znát aspoň několik základních pravidel a postupů pro jejich příjemné a spokojené používání.
  1. Před zavedením kuliček do vagíny je vhodné navštívit toaletu. I když je možné mít zavedené kuličky a zároveň provádět malou potřebu, ze začátku vám bude příjemnější a pohodlnější kuličky používat bez návštěvy WC.
  2. Při zavádění vkládejte kuličky postupně – nejdřív jednu, potom druhou. Nedělejte to silou, ale jemně – tak, aby vám to bylo příjemné. Určitě vám hodně pomůže, když je trochu navlhčíte lubrikačním gelem. Budou dobře klouzat a zavedení bude snadné. Nepoužijte ho ale moc, mohly by pak vypadnout.
  3. Zavádění venušiných kuliček se velmi podobá zavádění tampónu. Pokud nemáte zkušenosti ani s tamponem nebo máte se zavedením problém, pokrčte a zvedněte jednu nohu, aby se vagína trochu rozevřela.
  4. Po zavedení nechte šňůrku z kuliček volně viset. V žádném případě nezavádějte dovnitř i konec šňůrky. Mohl by pak být problém kuličky vyndat.
  5. Po zavedení nastává ta těžší část, a to udržet kuličky uvnitř, aniž by vyklouzly ven. Zapojte všechny svaly, které vám v tom pomohou.
  6. Pokud se vám to nejdřív nedaří, nepropadejte panice. Je to normální. Stačí to dál zkoušet a najít ten správný „grif“, jak kuličky uvnitř udržet. Po několika pokusech sama zjistíte, které svaly uvnitř vagíny je třeba zapojit, aby kuličky zůstaly tam, kde mají.
  7. Po vyjmutí kuliček je důkladně omyjte pod tekoucí vodou, případně je ošetřete dezinfekčním prostředkem určeným na erotické pomůcky.
  8. Venušiny kuličky vám mohou vypadnout při běžných činnostech, jako je třeba kýchnutí, skákání nebo kašlání. Při nich se totiž svaly uvolní, i když nechcete.
TIP: Venušiny kuličky můžete nosit kdykoli a kdekoli. Pokud se rozhodnete si je zavést a jít na veřejnost, ujistěte se, že opravdu nejsou slyšet. Některé, hlavně kovové varianty v tichu totiž slyšet jsou. Ne každý to odhalí, ale předejít takové situaci je rozhodně vhodné. :)

Ještě venušiny kuličky nemáte? Rozhodujete se o koupi? Přečtěte si také další články:
Jak si vybrat venušiny kuličky, Všechno, co jste chtěli vědět o venušiných kuličkách.
Článek připravil
Karin
01.01. 2020
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Sexuální zdraví
23.11. 2022
Všechno, co potřebujete vědět o vaginálním prdění (queefing)
Nepříjemnost, kterou zažila skoro každá žena. Oddáváte se sexu, užíváte si přítomnost a najednou… se ozve něco, co zní jako prd. Z vagíny. Cítíte rozpaky? Hanbu? Ale proč? Sex je vysoce intimní věc plná tekutin, zvuků a pachů, které k němu patří. A tenhle zvuk není výjimkou. Navíc se nejedná o prdnutí, ale o tzv. queef – projev vaginální plynatosti, jinak nazývané i vaginální flatulence (Flatus vaginalis).
226
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...