Co jsou to smart pomůcky - vše o nich!

Erotické pomůcky ovládané pomocí aplikace způsobily doslova revoluci ve světě erotických pomůcek. Jednoduše si spárujete svůj iPhone nebo telefon s Androidem s aplikací a můžete se pustit do objevování... Svět orgasmu ještě nikdy nebyl tak rozmanitý a kontrola nad ním tak snadná.

Co jsou to smart erotické pomůcky? 

Smart erotické pomůcky se ovládají pomocí aplikace ve vašem chytrém telefonu - je jedno zda máte iOS nebo Android. Všechny smart pomůcky z naší nabídky jsou kompatibilní s oběma operačními systémy.  Jednoduše svůj telefon používáte jako dálkové ovládání

Díky aplikaci si můžete vytvořit své vlastní pulzace a vibrace! Je to skvělá volba pro ty, kterým občas při klasických vibrátorech chybí ještě trochu "tady a tam" a nevlezou se do předvolených módů.  

Ovládání můžete přenechat i svému partnerovi - nezáleží na tom, jestli sedí s vámi doma na gauči nebo je na opačném konci světa! 🌍

Proč si vybrat pomůcku, která se ovládá appkou?

Takové erotické pomůcky jsou skvělým kořením vztahu. Smart erotickou pomůcku si navíc můžete vzít všude s sebou. Je pouze na vás, vydáte-li se s ní do restaurace nebo si s ní užijete doma. Vzrušující zábavou je pak také možnost tvořit vlastní druhy vibrací, které jste předtím možná nikdy nezažily. Je to skvělá volba pro ty, kterým občas při klasických vibrátorech chybí ještě trochu "tady a tam" a nevlezou se do předvolených módů.  

Oblíbený je tento typ pomůcek i u partnerů na dálku. Přesto, že jste od sebe kilometry vzdálení, dokážete ty nejintimnější chvíle sdílet společně.

Ovládat vibrátor v restaurací je risk, který vzrušuje
Každá ze značek má vlastní aplikaci ve které nabízí něco svého a jedinečného - Satisfyer má možnost přehrávání hudby přes Spotify, Svakom - nabízí synchronizování s pornostránkou, Magic Motion má kategorii hry

Ačkoliv jsou smart pomůcky na trhu již nějaký ten pátek, největší rozmach zaznamenaly až s příchodem pandemie a lockdownu. My, u nás v lolipop vidíme i pokrok, týkající se změny designu aplikací a stále lepšímu uživatelskému prostředí. Výrobci své aplikace a produkty neustále vylepšují, no i tak se občas stane, že se produkt odpojí.
Článek připravil
Martina
01.05. 2021
Head of Marketing ...
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Zajímavosti a novinky
31.05. 2023
Jak diskrétně dostat erotické hračky přes letištní kontrolu
Chystáte se na letní dovolenou a uvažujete o tom, že byste si s sebou vzali i své oblíbené erotické hračky? Bojíte se ale, že by se vám při manipulaci se zavazadly mohly hračky omylem zapnout a vibracemi na vás upoutat pozornost? Přeprava sexuálních pomůcek je většinou naprosto bezproblémová. Po letech cestování s našimi produkty, ať už za prací, nebo za zábavou, jsme zjistili, jak bez komplikací projít letištní kontrolou a diskrétně si pomůcky dovézt do cílové destinace. Vyzkoušejte některé z našich tipů.
240
0
Jak správně používat
04.04. 2023
Interaktivní zábava s aplikací FeelConnect 3.0 – jak na to?
Pomůcky Svakom můžete kromě aplikace Svakom spárovat i s mobilní aplikací FeelConnect 3.0, která přináší zajímavé možnosti využití. Vedle různých režimů ovládání pomůcky prostřednictvím mobilu, nabízí také možnost spojit se s partnery přes chat nebo videohovor. Originálním bonusem je možnost připojit mobil k interaktivnímu obsahu, například při sledování videí na Pornhubu. Pojďme se společně podívat, jak na to.
524
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...