Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Erotogenní zóny, které si zaslouží vaši pozornost!

Intimní partie jako rty, krk nebo bradavky, jsou erotogenní zóny, kterým je věnováno nejvíce pozornosti. Na našem těle se však nachází množství stimulujících bodů, které nás běžně ani nenapadne prozkoumat. Erotogenní zóna je přitom jakékoli místo na našem těle, které při senzibilizaci dokáže vyvolat sexuální reakci. Objevte své skryté zóny a povyšte svůj intimní život na ještě smyslnější zážitky. 
Erotogénne zóny o ktorých ste netušili
Druhým dechem je nutné dodat, že naše těla jsou diametrálně odlišná, takže to, co u jednoho vyvolá explozi rozkoše, neznamená, že vyvolá příjemné pocity i u partnera*ky. Začněte tudíž opatrně, nevrhejte se do toho bezhlavě a hlavně vždy komunikujte se svou polovičkou.

Uši

Mnozí tvrdí, že stimulace ucha jim dokáže způsobit orgasmus. Sexuolog to potvrzuje a dodává: "Uši jsou velmi citlivé na dotek, protože jsou po nich rozesety smyslové receptory." Doporučujeme začít jemnými pohyby prstů kroužícími do tvaru písmene C. Opatrné líbání může způsobit katapultující ohňostroj. Opět je však třeba být opatrný; nikoho asi nepotěší nečekaná mokrá slinka v uchu.
Naše uši sú erotogénna zóna.

Konečky prstů a dlaně

Konečky prstů jsou na dotek nejcitlivější částí našeho těla, následují dlaně. I jemný dotek může vyvolat celou vlnu pocitů. Dokonce i olizování konečků prstů může do mozku vyslat podobný signál jako při orálním sexu. Zkuste polštářky pomalu líbat, kreslit jazykem drobné kroužky a jemně se snažit polštářek " nasát".

Položte dlaň pod dlaň partnera*ky a jemně přejíždějte ukazováčkem nahoru a dolů. Tím vytvoříte jemně lechtivé pohlazení, ze kterého bude partnerovi*ce běhat mráz po těle.
Ruky a dlane sú veľmi erotogénne zóny

Perineum 

Že si nejste jisti, o co přesně jde? Nevadí, vysvětlíme vám to: je to úsek mezi análním otvorem a šourkem u muže nebo spojnice stydkých pysků u ženy.

Zkuste nahmatat perineum při masturbaci, orálním nebo misionářském sexu a jemně ho masírujte kloubem prstu a vyvíjejte na něj mírný tlak - klouzejte nahoru a dolů. Ideální je nahmatat perineum těsně před vyvrcholením, zážitek z ejakulace pak bude ještě intenzivnější. Pokud víte, že je vám taková stimulace příjemná, a chtěli byste ji posunout na ještě vyšší úroveň, zkuste použít erotickou pomůcku, například:
Satisfyer Threesome 3. Znovu je však nutná komunikace s partnerem*kou.

Krk

Pokud jde o krk, může i ten nejjemnější dotek vyvolat chvění celého těla. Studie z roku 2018 potvrdila, že ženy jsou na krku mnohem citlivější a právě dráždění tohoto místa jim přináší rozkoš. Zkuste při líbání lehce přejíždět prstem nahoru a dolů po krku partnera*ky. Případně zkuste líbání rtů úplně vynechat a přesuňte svou iniciativu na krk.
Erotogénna zóna krk

Vnitřní strana stehen

Než se dostanete k samotné penetraci, zkuste se na chvíli zastavit na vnitřní straně stehen. Kůže v této části těla je velmi citlivá a pokrytá mnoha nervovými zakončeními, takže jemné škrábání, hlazení nebo líbání může vaši polovičku pořádně rozpálit.  

Tip: Vezměte z mrazáku kostku ledu a požádejte partnera, aby s ní jemně jezdil nahoru a dolů, objevíte nečekané pocity.Vnútorná strana stehien

Chodidla

Naše chodidla nás nosí celé dny, příliš pozornosti se jim ale nedostává, přestože jsou jednou z nejcitlivějších oblastí našeho těla. Jeden ze sedmi lidí má dokonce foot-fetish, ale nemusíte mít foot fetiš, aby vás jejich stimulace vzrušovala. Projděte se bosýma nohama po koberci několikrát za sebou. Cítíte to chvění?

Pokožka hlavy

Vzpomeňte si, jak příjemné bylo, když jste si naposledy nechali*y umýt a namasírovat hlavu v kadeřnictví. Pokožka hlavy má totiž spoustu nervových zakončení, takže i jemné zatahání může být velmi příjemné a může tyto nervy aktivovat - výsledkem je, že se příjemné pocity přenášejí do celého těla. Zkuste se doma poohlédnout po takzvaném masážním přístroji na hlavu, který jste si koupili na veletrhu v roce 2008, a věřte, že se nebudete moci nabažit husí kůže.

Pro ještě větší rozkoš, zkuste zapojit masážní svíčky, oleje nebo například masážně-lubrikační oleje.

Článek připravil
Martina
03.07. 2024
Head of Marketing ...
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Co je to ...
08.04. 2021
Co je to dildo a jak si s ním co nejvíce užít?
Čím dál častěji se setkáváme s tím, že ne každý přesně ví, co si pod pojmem dildo představit. Fakt, že jde o erotickou pomůcku, je každému jasný, ale jak vypadá a co všechno s ní lze zažít, to už je většinou zahalené rouškou tajemství nebo opředené mnohými mýty. Pojďme se tedy podívat na to, co dildo je, jak se používá a jak si s ním užít co nejvíce zábavy a vzrušení.
2 093
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...