Jak připravit pánskou rozlučku se svobodou

Málokterá mužská oslava je tak divoká jako rozlučka se svobodou. Ženich se svou partou přátel si ji užívají opravdu naplno. Hlavní slovo při organizaci by měl mít svědek, ale v případě chlapské partie se obvykle zapojí všichni. Pokud tedy ženíte kamaráda, mrkněte na několik tipů, díky kterým na tuto párty nikdy nezapomene! Pánska rozlúčka so slobodou

Jak vypadá tradiční pánská rozlučka?

Většina chlapů si moc nepotrpí na celovečerní program natřískaný aktivitami. To, co nesmí chybět, je dobré jídlo, alkohol, zábava a nejbližší kamarádi. To jim v podstatě stačí. Pokud bude součástí párty i striptérka nebo návštěva nočního klubu, budou v sedmém nebi.

Program zbytečně nekomplikujte

Organizátor nebo organizátoři rozlučky musí spojit zájmy lidí, kteří se mezi sebou často ani neznají. Budoucí manžel má určitě přátelé z více různých kruhů – spoluhráče z fotbalu, kolegy z práce, kamarády z mládí apod.

Sladit program pro několik takových lidí dá zabrat samo o sobě. Pro dobro celého "týmu ženich", nekomplikujte zábavu zbytečnými věcmi v programu. Jedna netypická aktivita bohatě stačí. Vyberte něco, co ženich běžně nezažívá – paintball, jízdu sportovním autem..., sami asi nejlépe víte, co by vašemu kamarádovi udělalo radost. Večer zakončete ve městě. 

Tipy na rozproudění zábavy

- Pokud chcete párty rozproudit, přiveďte s sebou nečekaného hosta. Nafukovací panna by na takové rozlučce určitě neměla chybět. Klidně ji také oblečte do závoje nebo bílých šatů. Ženich by se měl postarat, aby se neztratila a bezpečně se s ním dostala domů.
- Aby ženichovi zůstalo něco na památku, poskládejte se mu na zábavný dárek. Kvalitní masturbátor ve tvaru vagíny ho určitě potěší. 

Fleshlight Pink Lady Stamina Training Unit

Fleshlight Pink Lady Stamina Training Unit

Cena: od 1 649 Kč


- V případě divočejší párty s sebou do města vezměte čokoládové pero na tělo. Tato pomůcka pomůže zábavu vygradovat. Stačí dát ženichovi úkol - přesvědčit náhodné ženy, aby mu tuto čokoládu slíznuly přímo z těla (nemusí se jednat o intimní partie). Lehce trapné okamžiky k pánské rozlučce prostě patří.


- 100% by měl ženich „vyfasovať“ lízátko ve tvaru ženského prsníku, které si může "pocucávat" na veřejnosti.

 

Článek připravil
Barbora F.
27.09. 2023
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...