Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Jak začít s BDSM

Drsnější sexuální praktiky jsou něco, o čem většina lidí jen v tichosti sní, ale při romantické večeři se svým partnerem se k tomu nepřizná. Pokud patříte mezi odvážlivce a zároveň i šťastlivce, kteří se nebojí jít svým tužbám naproti, je tento článek pro vás. Jak začít s BDSM a co všechno stojí za to v posteli vyzkoušet?

Ženy k těmto tvrdším technikám pravděpodobně inspirovala trilogie 50 odstínů. Dalo by se říct, že právě ta představila BDSM masám na filmovém plátně nebo v knižní podobě. Snahy seznámit veřejnost s touto sexuální oblastí tu sice byly i dřív, ale nikomu se to nepovedlo tak dobře jako právě autorce této trilogie. Pořád nevíte, o čem je řeč? Pojďme si na úvod říct, co se pod pojmem BDSM vlastně skrývá.

Bondage, Discipline, Domination, Submission, Sadism, Masochism

To jsou slova tvořící tuto tajemnou zkratku. V překladu znamenají svazování, poslušnost, dominanci, submisivitu a známé sado-maso. Jedná se tedy o oblast se spoustou podoblastí, přičemž milovníci BDSM se mohou věnovat klidně jen jedné z nich, ale také všem. Většinou se pár specializuje na několik konkrétních aktivit, ve kterých se zdokonaluje. Protože i BDSM si žádá trénink a neustálé učení.

Na to, abyste si s partnerem doma zahráli, ovšem nemusíte studovat příručky ani se učit složitou techniku ​​svazování od japonských mistrů. BDSM se dá vyzkoušet i v pohodlí a přítmí vlastní ložnice a nepotřebujete k tomu nic zvláštního, jen zapojit fantazii.

Jak s BDSM začít?

V první řadě je třeba si ujasnit, kdo z páru bude dominantní a kdo podřízený. Potom je dobré zamyslet se, co přesně chcete vyzkoušet. Máte chuť zažít sex naprosto spoutaná a neschopná pohybu? Chcete dostat na zadek? Nebo s rukama za zády dopřát vašemu partnerovi hluboký orál, během kterého bude určovat tempo právě on?

Poutání a svazování

Začátečníkům se nesmírně hodí pouta a obyčejné lano. S těmito pomůckami je možné partnera dokonale znehybnit, přičemž nevyžadují žádnou námahu ani delší montáž. Máte-li přece jen chuť na něco jiného, ​​vyzkoušejte sadu na spoutání. K dispozici jsou různé sety s manžetami na kotníky a zápěstí, které znemožní veškerý pohyb a zároveň jsou vhodné pro různé polohy.

Skvělým pomocníkem bude také maska na oči, která spoutaného přinutí mít se na pozoru a vnímat vše, co se děje, jinými smysly než zrakem. Náústek vám nedovolí protestovat a chtě nechtě budete muset snášet vše, co si vás partner umíní. Obojek na krk zase slouží jako jakési označkování svého podřízeného, ​​a proto by se na něj nemělo zapomínat. Jakmile vám ho partner nasadí, bude vám jasné, že má teď moc ve svých rukou on.

Výprask neboli spanking

 Dostat po zadečku a cítit se jako zlobivá holka, která si trest zasloužila, je snem téměř každé ženy, takže směle do toho.

Pokud chcete dostat nebo dát víc plácnutí, ideálně místo ruky použijte vhodný nástroj. Nezkušení uvítají plácačku nebo střapatý bičík. Jemné šimrání pomocí pírka nebo ozubeného kolečka zase slouží jako předehra k pořádnému výprasku. Na celém těle se díky tomu zmobilizují hmatové receptory a připraví vás na slast, kterou budete rozdýchávat se zaťatými zuby.

Staňte se někým jiným

Laškování ve formě BDSM si přímo žádá nějaký pěkný kostým. Hry na zlobivou školačku a přísného učitele nebo zdravotní sestru a pacienta vám pomohou odhodit zábrany a prvotní ostych.

Vždyť přece nic není víc sexy než školačka, která odmlouvá a je potřeba ji vytrestat. Nebo zkušená zdravotní sestra, ze které se nakonec vyklube nadržená nymfomanka. Když kostýmy doplníte sexy spodním prádlem, prožijete něco, na co budete vzpomínat ještě pořádně dlouho. BDSM je totiž právě o tom – o zapojování všech smyslů a schopnosti připravit si v hlavě dobrý scénář.

Ne vždycky se vyplatí experimentovat

Domácnost přímo nabízí spoustu předmětů, které se při BDSM hrách dají použít. Ale ne vždycky je to dobrý nápad. Kratší hrátky sice nevyžadují zásobu BDSM nástrojů a pomůcek, ale když máte v plánu oddávat se těmto praktikám častěji, je lepší se vyzbrojit profi pomůckami.

Budete tak mít jistotu, že vám při jejich používání nic nehrozí. Všechny nástroje určené pro BDSM praktiky jsou navržené tak, aby splňovaly svůj účel a zároveň poskytovaly bezpečí a komfort. Ve zkratce to znamená, že lano na spoutání není dobré nahrazovat provázkem, který najdete v komoře, protože vám hrozí odřeniny a drobná poranění. Svorky na bradavky jsou zase navržené tak, aby bradavkám neublížily, i když jim dopřejí pevné sevření. Vyzkoušet místo toho kolíčky na prádlo tedy není dobrá volba.

Pokud se praktikám BDSM chcete oddávat častěji, vyberte si pomůcky, na které se můžete spolehnout a které vám chvilky slasti nebudou komplikovat.
Článek připravil
Martina
01.01. 2020
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Zajímavosti a novinky
07.04. 2022
Série: Smysly jako erotogenní zóny – HMAT
Hmat je jedním z pěti lidských smyslů. Pomáhá nám rozlišovat tvary, povrchy, tlak, chlad, teplo či bolest. K tomu, abychom aktivovali hmatové receptory, které vyšlou signál do mozku, používáme doteky. Orgán, kterým to všechno vnímáme, je zároveň největším orgánem našeho těla – kůže. Ano, čtete dobře, celé naše tělo je vlastně jedna velká erotogenní zóna. Teď jen zjistit, jak na ni.
576
0
Lepší sex
23.10. 2023
Sexy Halloween
I v našich končinách se halloweenské večírky těší stále větší oblibě. České děti zatím nechodí v převleku od dveří ke dveřím a neprosí o sladkosti. Mezi dospělými jsou však večírky v kostýmech velmi oblíbené. Pro odvážné je tu možnost přijít na takovou párty v sexy kostýmu. Pokud se mezi ně neřadíte, ale odvážné kostýmy vás lákají, udělejte si halloweenskou párty ve dvou. Váš partner*ka to jistě ocení. Vždyť hraní rolí je jednou z nejoblíbenějších sexuálních praktik. 
304
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...