Klystýr: anální sex jedině s ním

Anální sex je pro některé páry velmi oblíbenou praktikou, jiné jsou jen zvědavé a chtějí to alespoň jednou vyzkoušet. Jak se tedy připravit na dobrý anální sex, aniž byste se ušpinili?
V první řadě je potřeba se zevnitř dobře vyčistit. Není nic horšího, než když muž vytáhne svou chloubu „ušpiněnou“. Sice to není žádná tragédie, ale příjemné to také dvakrát není. Pro dokonalé vyčištění se perfektně hodí klystýr.

Klystýr odstraní ze střev veškeré nečistoty – od těch velkých až po ty nejjemnější v tenkém střevě. Klystýr je navíc mimořádně zdravý. Vrací totiž střevům schopnost zásobovat nás živinami a nastartuje obranyschopnost organismu.

Jak klystýr praktikovat

 •  Ne každému klystýr může být po chuti. Pokud ale překonáte první zábrany, zjistíte, že na něm vlastně nic strašného není. 🙂
 • Před klystýrem se doporučuje alespoň dvě hodiny nejíst.
 • Připravte si odvar z heřmánku, zhruba dva litry. Pro vnitřní mikroflóru střev je lepší než obyčejná voda.
 • Pokud ale nechcete odvar z bylinek řešit, teplá voda úplně postačí.
 • Nalijte tekutinu do nádoby určené pro klystýr. Může to být buď speciální sada, kterou koupíte v každé lékárně, nebo pomůcka určená k výplachu análního otvoru, kterou zase koupíte v každém dobrém sexshopu.
 • Konec hadičky či trubičky natřete trochou lubrikantu, aby se vám snáz zaváděla. Červená análna sprcha s nadstavcom na análny klistír.
 • Zasuňte hadičku asi 15 cm do řitního otvoru. Jde o to, aby se tekutina dostala co nejdál.
 • Nechte odvar téct, dokud neucítíte větší tlak.
 • Snažte se v sobě vodu chvíli udržet.
 • Okamžitě jděte na toaletu a uvolněte se. Voda vyteče.
 • Pokud se vám nepovede přijmout veškerou tekutinu, nevadí. Podruhé se to možná podaří. Čím víc ale přijmete, tím lépe.
 • Po této proceduře si můžete vychutnat pocit vnitřní čistoty a v úžasném análním sexu vám už nic nebrání. Nezapomeňte ale na lubrikant 😚
❗❕❗Upozornění:
Klystýru by se měli vyvarovat lidé trpící Crohnovou chorobou střev, akutním zánětem střev, tuberkulózou, lidé po operaci nebo nádorech střev i lidé se slabým srdcem, výraznými dýchacími obtížemi, střevními infekcemi a vysokým krevním tlakem.
Článek připravil
Petra
02.06. 2022
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Jak správně používat
14.01. 2022
Jak správně používat anální sprchu? (Adam)
Anální sprchy jsou velmi užitečným nástrojem pro příznivce análních erotických pomůcek a análního sexu jako takového. Jejich úkolem je vyčištění análního otvoru, aby anální hrátky byly co nejhygieničtější. Anální sprcha nám pomáhá vyhnout se „nepříjemnostem“ a zároveň uvolní a připraví anální otvor pro penetraci. Pro mnohé už samotný pocit při použití anální sprchy vyvolává velké vzrušení. V každém případě není použití anální sprchy nic nepříjemného – ba naopak, pokud se sprcha používá správně. Obzvlášť důležité je použití anální sprchy, pokud plánujete takzvaný rimming, tedy lízání análu.
3 391
0
Erotické povídky
22.08. 2023
Erotická povídka: Ledové potěšení
Experimentování za dveřmi ložnice vždycky patřilo k našim oblíbeným aktivitám. Ne že by se nám obyčejný sex se ženou někdy zdál nudný, ale jen velmi zřídka jsme se dokázali obejít bez fantazírování o tom, jak to všechno ještě víc ozvláštnit. Právě díky tomu náš sexuální život nikdy šeď neznal. A to je podle mě i jeden ze základních pilířů kvalitně fungujícího dlouhodobého vztahu.
458
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...