Znáte tampony na sex?

Už znáte tu skvělou novinku v podobě tampónů na sex? Mnohé ženy stále odmítají sex během menstruace, protože je pro ně prostě tabu. Zajímavé ale je, že právě v období menstruace má žena větší chuť na sex kvůli vyšší hladině hormonů, a o to víc ji postelové hrátky lákají. Když se dodrží všechna hygienická opatření, není důvod mít ze sexu během menstruace strach.


Spousta párů má obavy z případných zdravotních komplikací, zejména vaginálních infekcí, nebo se jim prostě nechce si ušpinit postel. Milostné chvilky si ale nemusíte odpírat, pokud po nich toužíte a máte k partnerovi stoprocentní důvěru. Pro mnoho párů je krev nepříjemná a nepraktická záležitost, a tedy i sex na červenou jim připadá nečistý a nehygienický. V první řadě je nezbytné použít mužský kondom, který zabrání zbytečným infekcím. Při styku se nedoporučuje používat klasické tampóny, protože hrozí riziko poranění a tampón se může dostat tak hluboko, že nepůjde jednoduše vytáhnout. O tuhle nepříjemnou situaci asi nestojí žádná žena.

Na trhu jsou ale v současnosti skvělé a dermatologicky testované tampony na sex, které vám při sexu během vašich dní zaručí pocit bezpečí. Tampóny z naší nabídky poskytují ženám optimální ochranu. Takže se nemusíte obávat červených flíčků na matraci ani nehod se ztraceným tampónem. Tampóny na sex jsou speciálně tvarované, perfektně anatomicky navržené pro ženu tak, aby měla ze sexu během menstruace požitek a nehrozilo jí žádné poranění.

Většinou jsou tampóny na sex vyrobené z měkkého houbovitého materiálu a mají dokonalé absorpční vlastnosti. Kromě sexu je můžete používat i při sportování. Díky speciálnímu tvaru je snadno vytáhnete a velmi jednoduché je i jejich zavádění. Nevzdávejte se sexu během červených dní, kdy je zrovna nejlepší. Vyzkoušejte nové tampóny a užijte si chvilky s partnerem naplno.

Tampón perfektně absorbuje krev, takže umožňuje hygienické a pohodlné podmínky pro pohlavní styk. Základním pravidlem je ale naučit se ho správně zavést.

Jak tampón na sex zavést

 Zavedení tampónu je jednoduché. Nejdřív si umyjte ruce a opatrně vybalte tampón, který chcete použít. Tampón se má zavádět s umytýma rukama vestoje s jednou nohou položenou na vyvýšeném místě, například na stole nebo židli. Jde to ale i v podřepu. V těchto polohách se zavede mnohem snáz. Tampón se má vsunout opatrně ukazováčkem a prostředníčkem hluboko k děložnímu čípku. Pak si ruce znovu umyjte.

Tampón se doporučuje hned po styku vyměnit. Se sprchou či koupelí tak nemusíte otálet. Užijte si s partnerem červené chvilky a mějte s jemnými tampóny na sex pohodlnější styk.
Článek připravil
Natália
10.09. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...