Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

11 tipů jak správně používat vakuovou pumpu

Vakuová pumpa slouží primárně ke dvěma účelům. Prvním je zlepšení erekce. Mnohým mužům pomáhá při drobných problémech s erekcí a dokáže řešit i problém s erektilní dysfunkcí. Druhým problémem, který vakuová pumpa dokáže řešit, je délka a tloušťka penisu.


Zásady správného používání vakuové pumpy

Vakuová pumpa je skvělý pomocník, ale při nesprávném použití může byť také velmi zlý pán. Je tedy potřeba dodržovat několik jednoduchých pravidel, abyste si neublížil.
 1. Nevytvářejte v pumpě příliš velký tlak. Pokud je vaše vakuová pumpa vybavena měřičem, nikdy nedosahujte vyššího tlaku než 10 bodů na stupnici.
 2. Penis obsahuje tzv. topořivá tělíska, která jsou (kromě jiných věcí) zodpovědná za pevnou a tvrdou erekci. Příliš velký tlak v pumpě by je mohl poškodit a váš penis by byl i ve ztopořeném stavu měkký.
 3. Pokud ucítíte jakoukoli bolest, ihned přestaňte pumpu používat.
 4. Když zpozorujete výraznou změnu barvy penisu, ihned přestaňte pumpu používat.
 5. V žádném případě pumpu nepoužívejte během pohlavních chorob a ani v případě zranění penisu.
 6. Vakuovou pumpu nepoužívejte několikrát denně. Pro dlouhodobé zvětšení penisu stačí s pumpou trénovat 1× denně po dobu několika týdnů až měsíců.
 7. Před nasazením vakuové pumpy je vhodné si vyholit kořen penisu. Chloupky by mohly zabránit dokonalému těsnění, a tím by došlo ke snížení účinnosti pumpy.
 8. Při používaní doporučujeme používat lubrikační gel. Pumpu ale můžete použít i bez něj. Záleží na tom, co vám bude vyhovovat.
 9. Před vytažením penisu z vakuové pumpy uvolněte tlak pomocí ventilu. Nevytahujte ho pod tlakem! Tkáň penisu by se mohla narušit.
 10. Pokud chcete, aby erekce, které jste dosáhl pomocí vakuové pumpy, vydržela co nejdéle, je dobré si na pumpu nasadit erekční kroužek a ještě před uvolněním tlaku a vytažením penisu, stáhnout erekční kroužek na penis. Zabráníte tak odtoku krve a vaše erekce bude maximální.
 11. Vakuové pumpy neslouží k dosažení orgasmu. Není pravda, že pokud vytvoříte dostatečný tlak, může se vám podařit dosáhnout orgasmu. Vakuová pumpa není určena k tomuto účelu.Jak používat pumpu na penis?

TIP:
 Chcete vakuovou pumpu vyzkoušet? Prohlédněte si nabídku našeho sexshopu – zde: Vakuové pumpy
Článek připravil
Roman
12.07. 2022
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Co je to ...
17.04. 2021
Co je to vakuová pumpa na penis a k čemu slouží?
Lidé se často domnívají, že pumpa na penis slouží primárně k erotické stimulaci a její benefity začínají i končí u pocitu vzrušení. Avšak opak je pravdou, vakuová pumpa na penis napomáhá k dosažení kvalitnější erekce a při dlouhodobém tréninku dokáže natrvalo zvětšit penis. Je to tedy pomůcka, která blahodárně působí na kvalitu sexuálního života. Její používání je sice příjemné, ale erotická stimulace je v tomto případě pouze druhořadá.
717
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...