Jak používat vakuovou pumpu Bathmate a Hydromax

Pokud chcete ze své vakuové pumpy Bathmate nebo Hydromax vytěžit co nejvíc, postupujte podle našeho návodu. Excelentní výsledek zaručen!

1. Otevřít ventil
V horní části pumpy se nachází ventil, který umožňuje vypuštění vody. Má tři polohy – horní, střední a spodní. V horní a spodní poloze je vakuová pumpa zamčená. Ve střední je otevřená. Zatlačte na západku a uvolněte ji do středové polohy. Model Hydromax má ventil, který se stlačuje. Když je stlačený, voda se vypouští. Když je naopak uvolněný, voda nevytéká.

 
Ako používat Hydromax a Bathmate - krok 1

2. Manžeta

Vezměte manžetu a vložte ji do válce pumpy. Pro správné nasunutí je nutné manžetu ukotvit tak, aby správně zapadla. Že se to povedlo, poznáte podle pásku na boku.

TIP: Některé lepší modely vakuových pump Bathmate se dodávají s několika manžetami. Při použití ve sprše byste měli používat krátkou manžetu. Při použití ve vaně použijte takovou manžetu, která vám je nejpohodlnější.
Ako používat Hydromax a Bathmate - krok 2

3. Zobrazení ukazatele velikosti

Samotný válec pumpy se dá samostatně otáčet. Takže pokud máte chuť sledovat, jak váš penis roste, otočte válec tak, abyste viděli stupnici. Pokud se dívat nechcete, nemusíte.
Ako používat Hydromax a Bathmate - krok 3

4. Uvolněte se

Ať už jste si vybrali vanu, nebo sprchu, důležité je dopřát si před použitím pumpy aspoň pětiminutový relax. Pusťte si vodu, uklidněte své tělo a nechte krev pořádně rozproudit. Je to důležité pro dosažení co nejlepších výsledků.
Ako používat Hydromax a Bathmate - krok 4

5. Naplňte pumpu vodou a vložte do ní penis

Když jste připravený, naplňte vakuovou pumpu vodou. Vložte penis a přitlačte pumpu k tělu – tím vytvoříte podtlak. Na tento krok může být potřeba i několik pokusů. Pokud se vám nepovede vytvořit podtlak napoprvé, nic se neděje. Zkoušejte to dál. Až to bude ono, určitě to poznáte.
Ako používat Hydromax a Bathmate - krok 5

6. Pumpujte

Přitlačte pumpu Bathmate nebo Hydromax. Z horní části vyteče trocha vody. Zároveň ucítíte tlak na penis. A to je váš cíl. Pumpujte tak dlouho, dokud to je příjemné.
Ako používat Hydromax a Bathmate - krok 6

7. Pumpujte dál, ať udržíte tlak

Hydromax a Bathmate jsou navržené tak, aby nepoškodily penis. Proto pomalu a postupně samy uvolňují tlak v pumpě. Proto můžete pumpovat znovu a znovu, pokud ucítíte, že tlak v pumpě klesl. Pro dosažení zvětšení a bezpečné použití doporučujeme používat vakuovou pumpu 15 minut denně.
Ako používat Hydromax a Bathmate - krok 7

8. Uvolnění tlaku

Po 15 minutách můžete s cvičením přestat. Váš penis by měl být doslova napumpovaný krví a maximálně zvětšený. Pokud ho chcete vyjmout, určitě to nedělejte násilím. Musíte nejdřív uvolnit tlak v pumpě. Stiskněte ventil a tlak se uvolní. Následně můžete penis vytáhnout.
Ako používat Hydromax a Bathmate - krok 8
Článek připravil
Roman
17.09. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...