Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Jak dát dobrý handjob?

Handjob se v posteli dost podceňuje. Buď si myslíme, že udělat ho dobře je hračka, nebo na něj zapomínáme úplně. A přitom hrátky rukama mohou v nemalé míře oživit každý vztah a vyhnat z postele zbytečné napětí, které se hromadí především v dlouhodobém vztahu, pokud dvojice přestává experimentovat a mluvit o sexu.

Podrobný návod na dokonalý handjob, který uchvátí každého chlapa, popravdě… Neexistuje. Tak jako je jiná každá žena a odlišně reaguje například na orální sex, stejně je to i v případě mužů. Ale to neznamená, že vás k té dokonalosti teď trochu nepřiblížíme. Poslední krůček už bude na vás – nechat se od muže navigovat.

Odhoďte zábrany a oblečení

V zimní bundě se vám asi nikdy nepodaří ohromit ho tak, aby si tenhle zážitek zapamatoval. Proto odložte všechno, co mu brání ve výhledu. Pěkné spodní prádlo je plus, úplná nahota taky.

Výraz pornoherečky je v tomhle případě víc než potřeba, ale pozor na afekt. Dejte mu prostě najevo, že vás to baví a vzrušuje stejně jako jeho. Unuděné hospodyňce, která myslí jen na to, že by ještě chtěla stihnout vyluxovat, se dobrý handjob nikdy nepodaří.

Lubrikujte

Kdo maže, ten jede a neplatí to jen v případě vaginálního sexu. Bez lubrikantu se neobejdete ani u handjobu. Na druhou stranu ale nemusíte nic přehánět. Začněte tak, že v dlaních promnete menší množství lubrikačního gelu a v průběhu hry ho budete doplňovat. Pokud zvolíte parfémovaný lubrikant, podpoří to atmosféru vašich nemravných her.

Lubrikant je důležité použít proto, že kontakt suché kůže na kůži nemusí být příjemný pro žalud a uzdičku. Penis sice po čase začne vylučovat svůj sekret, ale ne v dostačujícím množství.

Ani sliny nejsou ideální volbou, i když představa, jak si plivete do dlaně i na partnerův penis, umí v mužské mysli udělat zázraky. Jenže sliny začnou pokožku po chvíli vysušovat, takže se dostaví zcela opačný efekt, než jakého jste chtěly původně dosáhnout.

Dokonalý handjob má mít koule

Konec metaforám – řekněme si to narovinu: nezapomeňte na varlata! K penisu patří stejně jako dálkový ovladač k televizi. I tady je absolutním základem komunikace, protože každý muž má své zásobárny spermií jinak citlivé. Zatímco jednoho můžete v tomhle místě pevně stisknout, jiný by po stejném gestu už pomalu volal sanitku.

Proto se ptejte, zkoušejte a pozorujte, co to s ním dělá. Začněte zlehka jemným hlazením a škrábáním. Pokud bude chtít přitvrdit, určitě vám to dá najevo. 

 Držte tempo a rytmus

Tempo ani rytmus nejsou na začátku tak důležité. V prvních minutách je to vysloveně hra, která si žádá experimentování a změny. Ale to ke konci neplatí. Jakmile se dostanete do bodu, kdy začne vzdychat, jeho penis ztvrdne a žalud se nalije krví, tempo ani stisk už neměňte. Pokračujte v tom, co jste dělaly doteď, a čekejte, až nastane exploze.
Článek připravil
Martina
26.08. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...