Jak správně použít pumpu na penis?

Co je to vakuová pumpa na penis už asi víte. Na našem blogu jsme tomu věnovali několik článků. Dnes si ale vysvětlíme, jak ji správně použít, abyste si neublížili a vše bylo tak, jak má. Přečtěte si náš návod k použití 👇Pumpa na penis, jak ji použít?

Jak začít?

Před použitím je potřeba odstranit ochlupení v okolí penisu. Chlupy by totiž mohly způsobit netěsnost pumpy, která by nasávala vzduch z okolí – a to je to, co nechceme. Důležité je správné nasazení pumpy, penis musí být celý až ke kořeni uložen v pumpě (ve vakuovém válci). Při nasazení je také dobré jemně potřít těsnicí silikonovou manžetu lubrikačním gelem. Zajistí to lepší těsnost.

Co následuje?

Pomalu stiskněte balónek (pokud máte typ s balónkem) a sledujte, jak se penis pomalu zvětšuje. Vždy pumpujte pomalu, počkejte, než se balónek vrátí do původního stavu, a pumpujte znovu. (Pokud máte tahovou pumpu – typ určený pro náročnější a zkušenější uživatele – ty mají často i zabudovaný tlakoměr určený ke kontrole podtlaku uvnitř pumpy. Nikdy se nesnažte dosáhnout většího podtlaku než 10 bodů na stupnici. Tyto pumpy mají stejně jako předešlý typ i vzduchový ventil). Pokud používáte vakuovou pumpu poprvé, nespěchejte. Pomalu balónek stiskněte a velmi pozorně pozorujte své tělo. Každý je jiný a používání pumpy nemusí být vhodné a příjemné pro všechny muže. Před vytažením penisu z vakuové pumpy uvolněte pomocí ventilu tlak. Nevytahujte ho, dokud je zařízení pod tlakem.

Jak to vlastně celé funguje?

Ve válci ubývá vzduch a dochází ke snížení tlaku, což způsobí zvýšení krevního tlaku v penisu. Díky tomu se váš penis lépe naplní krví, takže bude větší a podstatné tvrdší.

 Můžete použít i erekční (škrticí) kroužek. Penis tak zůstane naplněný krví co nejvíce. Erekční kroužek na penis můžete navléct na už ztopořený penis, nebo ho utěsnit až pod varlaty. 

Upozornění

Je důležité změny na penisu pozorně sledovat. V případě, že cítíte byť sebemenší pocit bolesti nebo výraznou změnu barvy penisu, okamžitě zvyšte propustným ventilem tlak v pumpě. Pumpujte postupně a pumpování musí být vždy příjemné. V případě nadměrného odsátí vzduchu se mohou na penisu objevit podlitiny nebo puchýře. Proto vždy používejte pumpu pomalu a opatrně.

V žádném případě nepoužívejte pumpu při pohlavních chorobách ani zraněních penisu.
Nepoužívejte pumpu déle než 15 minut a častěji než jednou za den.
Článek připravil
Lolipop.cz
29.09. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Jak správně používat
18.10. 2023
Vše, co byste měli vědět o vakuových pumpách pro muže
Pumpa na penis už dávno není jen zdravotní pomůckou, ale umí také zlepšit a zpříjemnit intimní chvíle, a dokonce i dodat sebevědomí. Netradiční erotická pomůcka, která vám pomůže dosáhnout silnější erekce, zvětšit velikost penisu a přispět k lepšímu sexuálnímu prožitku. Přečtěte si náš článek a zjistěte, jaké jsou typy pump a jak je správně používat.
354
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...