Série: Smysly jako erotogenní zóny – CHUŤ

Říká se, že láska prochází žaludkem – a je to tak. Podvědomě si dobré jídlo spojujeme s příjemnými chvílemi a pocitem, že nás má někdo rád. Toto propojení vzniká obvykle v dětství. I lidé s méně šťastným dětstvím si pravděpodobně užili narozeniny a Vánoce, kde se pocit lásky spojuje s dobrým jídlem.Chuť ako erotogénna zóna.
Jídlo a chutě propojujeme také se sexuální přitažlivostí. Kromě romantických večeří, které často předcházejí postelovým radovánkám, existuje i mnoho láskyplných oslovení jako koblížek, broskvička a další. I v případě sexuální přitažlivosti často používáme výraz „ten je sladký / ta je sladká“ nebo „je k nakousnutí“.

Jídlo a sex ale můžete propojit i mnohem intenzivněji. Zkusit v posteli hry s jídlem není vůbec na škodu a dobře to rozbije rutinu. olijte partnera čokoládovou polevou a pomalu ji z něj olízejte nebo ho pokreslete jedlým perem 🍫. lavně nepospíchejte –čím blíž k podbřišku budete, tím víc si to užívejte a zpomalujte. K tomuto účelu výborně poslouží i šlehačka. Pokud byste chtěli experimentovat ještě trochu víc, sáhněte po ochuceném lubrikantu 🍍. Když ho použijete na intimní partie, orální sex si užije jedna i druhá strana. 

K jemnému navnadění mohou dámy použít i obyčejné lízátko – ve společnosti ho lízat tak, jako by se mazlily s partnerovým penisem. Samozřejmě tak, aby to viděl jen partner. Určitě nebudete dlouho čekat a ze společnosti si vás odtáhne do soukromí. 🍭

Jídlo jako afrodiziakum

Jídlo se se sexem pojí i tím, že mnohá jídla jsou přirozeným afrodiziakem. Nejznámější jsou ústřice, které se doporučují konzumovat syrové, případně jemně pokapané citrónovou šťávou. Obsahují velké množství aminokyselin, které zvyšují produkci sexuálních hormonů. Velmi známé jsou také jahody – obsahují velké množství manganu a zinku, které příznivě působí na libido.

Na výběr ale je mnohem víc jídel a pochutin, například chilli papričky, avokádo nebo chřest. Pokud náhodou neholdujete ani jednomu, zkuste sáhnout po osvědčené klasice – španělských muškách.

Jídlo vhodné před orálním sexem

V případě, že máte v plánu orální sex, se nabízí „dochutit“ ho jedlými přípravky. Jídlo ovlivňuje nejen kvalitu, ale také chuť ejakulátu. Do stravy byste měli zařadit ovocné saláty, případně šťávy nebo smoothie – v ideálním případě banán, ananas nebo bobulovité ovoce. Klidně sáhněte i po zelenině: rajčata a okurky jsou známé svým pozitivním dopadem na chuť ejakulátu. Všechny tyto potraviny neutralizují chuť spermií. Snazší variantou je voda s citrónem každé ráno. Kromě toho, že nastartuje metabolismus, působí i proti překyselení ejakulátu.

Pokud si chcete orální sex užívat naplno, určitě se vyhýbejte masu a mléčným výrobkům. Je vhodné na to myslet dopředu a uvedené potraviny do jídelníčku zařadit 2 až 3 dny předem. Pokud ve vás už jen představa orálního sexu vyvolává dávivý reflex, zkuste použít sprej Deep Throat na znecitlivění hrdla v kombinaci s již zmíněným ochuceným lubrikantem.
Článek připravil
Barbora F.
16.03. 2022
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Zajímavosti a novinky
07.04. 2022
Série: Smysly jako erotogenní zóny – HMAT
Hmat je jedním z pěti lidských smyslů. Pomáhá nám rozlišovat tvary, povrchy, tlak, chlad, teplo či bolest. K tomu, abychom aktivovali hmatové receptory, které vyšlou signál do mozku, používáme doteky. Orgán, kterým to všechno vnímáme, je zároveň největším orgánem našeho těla – kůže. Ano, čtete dobře, celé naše tělo je vlastně jedna velká erotogenní zóna. Teď jen zjistit, jak na ni.
511
0
Jak si vybrat
01.01. 2020
Jak si vybrat vibrátor?
Toužíte po nezapomenutelných orgasmech, ale žádný partner zrovna není nablízku? K tomu, abyste si mohla užívat dokonalých a několikanásobných orgasmů, ho přece vůbec nepotřebujete. Nebo jste byla na kávě s kamarádkou, která se právě rozešla s přítelem, a chcete ji přivést na jiné myšlenky? Na trhu najdete širokou nabídku vibrátorů – stačí, když věnujete trochu pozornosti a času výběru té správné erotické pomůcky. Poradíme vám, jak si vybrat vibrátor, i pokud nemáte zkušenosti a nechcete výběr nechat na náhodě.
456
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...