Vibrační vajíčko - hračka pro každou dámu

Ráda v ložnici experimentujete a zkoušíte nové věci? Nebojte se do svých erotických hrátek, ať už je provádíte sama, nebo ve dvojici (což přinese ještě větší radost a potěšení oběma partnerům), zapojit vibrační vajíčko. Malá, praktická a diskrétní hračka ve tvaru vajíčka nebo malého vibrátoru dodá vašemu sexuálnímu životu nový rozměr.

Vibrační vajíčka jsou hračky pro ty méně zkušené dámy, které s erotickými pomůckami teprve začínají a bojí se sáhnout rovnou po vibrátoru, ale i pro ty, které už mají s vibrátorem zkušenosti a chtějí vyzkoušet něco nového

.S touto hračkou zažijete různé druhy rozkoše. Dráždit si s ní můžete klitoris, bradavky, bod G, a dokonce ho můžete využít i na anální hrátky. Můžete si s ní taky dopřát erotickou masáž citlivých partií. Díky své velikosti je vajíčko velmi diskrétní a jeho použití velmi jednoduché. Na cestu se dá se snadno přibalit do kabelky.
Vibrační vajíčka seženete v různých velikostních i výkonnostních variantách.


Různé druhy vibračních vajíček

Rozdělit je můžeme na klasické, bezdrátové a mini. U klasických vajíček je ovladač spojený přímo s vajíčkem pomocí delší šňůrky.
Pokud chcete potěšit i partnera, pořiďte si vibrační vajíčko na dálkové ovládání a vezměte si ho s sebou do obchodu, na diskotéku nebo do kina. Ovladač svěřte partnerovi a nechte ho rozpálit vás přímo mezi lidmi.
Vajíčko se tak může stát vaší nevinnou předehrou, o které nemusí nikdo vědět. Proč ale zůstávat jen u předehry? Pokud máte šikovného partnera, dopřeje vám na veřejnosti rovnou orgasmus.

Když už se rozhodnete takto dovádět i mimo domov, nezapomeňte si vybrat co nejtišší vajíčko. Vyhnete se tak zvědavým a nechápavým pohledům, které budou pátrat po zdroji vibrací.
Některé druhy vajíček jsou dokonce vodotěsné. To znamená, že si s novou hračkou budete moct užívat během koupele nebo třeba ve vířivce u sklenky vína s partnerem.
Pokiaľ sa rozhodnete takto šantiť aj v uliciach a medzi ľuďmi, nezabudnite si vybrať vajíčko s nízkou intenzitou hluku. Vyhnete sa tak zvedavým a nechápavým pohľadom, ktoré budú pátrať po tom, čo to vibruje.
Niektoré druhy vajíčok sú dokonca vodotesné. To pre vás znamená, že si budete môcť užiť chvíle radosti s vašou novou hračkou či už počas kúpeľa alebo vo vírivke pri poháriku vína s partnerom.

Vibrace, rychlosti a režimy

Vibrační vajíčka obvykle mají různé stupně rychlosti i režimy vibrací. Začněte zlehka normálním režimem a dopracujte se až k tomu vrcholnému. Levnější verze vajíček mají většinou jen jeden stupeň vibrací.
Pánové, zbystřete: pokud chcete svou polovičku potěšit erotickou masáží, na kterou nezapomene, dopomůže vám k tomu právě vibrační vajíčko. Zavažte partnerce oči a sledujte, na kterých místech je nejvíc citlivá. Začít můžete u bradavek a pomalými pohyby se dostat až tam, kde se jí to bude líbit nejvíc. Sami uvidíte, že na takovou masáž jen tak nezapomene a bude chtít brzo další.

Lubrikační gel

Zejména u silikonových druhů vibračních vajíček není díky jemnému a klouzavému povrchu lubrikační gel potřeba. Pokud se ale rozhodnete použít lubrikační gel, doporučujeme ten na vodní bázi. Silikonové lubrikanty reagují špatně na silikonový povrch hraček, což by mohlo způsobit jejich poškození..

Jak o vajíčko pečovat?

O  vajíčka se pečuje stejně jako o jiné sexuální hračky. Po použití ho vydezinfikujete prostředkem na čištění sexuálních hraček a uložíte ho do obalu, který zamezí množení bakterií a případné nepříjemné infekci.
Pokud ještě vibrační vajíčko nemáte, směle vyrazte na nákup. Stane se vaším malým parťákem, kterého budete vozit všude s sebou.
Článek připravil
Veronika
01.01. 2020
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Sexuální polohy a praktiky
01.07. 2020
Co je to roleplay a proč byste to měli s partnerem vyzkoušet?
Neposlušná studentka, sexy instalatér, nezbedná pokojská, koketující servírka, v bolesti se svíjející pacient a náruživá zdravotní sestřička… Hraní těchto i dalších rolí se stalo v erotickém průmyslu doslova ikonickým. K tomu, abyste oživili váš sexuální život, nemusíte investovat do drahých erotických pomůcek. Někdy stačí jen odhodit zábrany a otevřít cestu své fantazii!
632
0
Recenze
15.04. 2024
Recenze: Satisfyer Top Secret+
Dnes si řekneme něco o nositelném vibrátoru, který je tak sexy, že pouhý pohled na něj otevírá brány erotických fantazií. Jedná se o další skvělý produkt od známé společnosti Satisfyer, která nabízí erotický wellness za přijatelné ceny. Kvalita jejich produktů si drží svůj standard již mnoho let, a proto neseznámit se blíže s touto hračkou by byla opravdu promarněná příležitost zažít něco nového.
102
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...