Co je to pissing a jak ho praktikovat?

Pissing (piss play) je sexuální aktivita, při které vzrušení způsobuje moč. Proto je zařazený mezi fetišistické praktiky. Zdá se vám to přes čáru? Odhoďte předsudky, přečtěte si o téhle nezvyklé praktice víc a možná změníte názor.
Praktika pissing

Co je pissing?

Ve světě sexu se pissingu říká také „zlatý déšť“ nebo „šampaňské“. Tahle praktika je specifická tím, že vzrušení způsobuje pohled na moč, její barva, vůně a přímý kontakt s močí.

Předsudky spojované s pissingem způsobily, že otevřeně se k němu hlásí jen minimum lidí. Odhaduje se ale, že pissing je běžný u 4 % párů. Je známo, že napříč světem se uskutečňují takzvané piss party se spoustou účastníků. Možná vás překvapí fakt, že k této praktice se otevřeně hlásí například zpěvák Ricky Martin či uznávaný britský sexuolog Havelock Ellis. Statistiky PornHubu také dokazují, že videa se „zlatým deštěm“ vyhledává spousta lidí. Kdyby je pissing nepřitahoval, asi by tato videa nevyhledávali, co myslíte?

Něco víc o pissingu

Obvykle je součástí BDSM praktik. Samotný Markýz de Sade (z jeho jména je odvozený pojem sadismus) pissing zařadil mezi své oblíbené praktiky. Při BDSM praktikách je pissing projevem podřízenosti submisivní osoby. Ta na sebe nechá močit dominantní osobu.
Není to ale pravidlo, pissing se často praktikuje i mimo BDSM jako zpestření milostného života. Je vhodný jak pro hetero, tak pro homosexuální páry.
Pissing může být kontaktní a nekontaktní. Při kontaktním se močí přímo na tělo partnera, nejčastěji na hrudník/prsa, na intimní partie, případně i do úst. Ne vždy dochází k požití moči, ale stává se i to.
Při nekontaktním se močí mimo partnera, kterému stačí vidět močit protistranu.
Při pissingu rozlišujeme aktivního účastníka -ten, kdo močí a pasivního-ten, na kterého (vedle kterého) se močí.

 


Jak na to:

- Pokud koketujete s myšlenkou pissing zkusit, vězte, že ideální místo pro hry s močí je vana nebo sprchový kout.

- Pokud plánujete praktikovat močení v posteli, ujistěte se, že máte nepromokavé podložky. Skvělé jsou také ty, které se vkládají do postýlek.

- Absolutním základem je souhlas obou stran.

- Před samotným pissingem se na malou nechodí. Děláme to automaticky, aniž bychom o tom přemýšleli. Až když je pozdě. Myslete tedy na to, že vymočit se nemáte!

- Pokud máte při prvním pissingu psychologické zábrany a močit se vám nedaří, pusťte si vodu. Zvuk vody spouští nutkání k močení.

- Prvotní zábrany překonáte, když zkusíte pissing pod tekoucí sprchou. Je to vhodné pro úplné začátky, moč se ztratí v proudu vody. Myslete ale na to, že pak klesá i míra vzrušení.

- Na těle toho, kdo bude přijímat pissing, nesmí být žádné rány ani škrábance. Moč by v případě, že močící má bakteriální infekci, mohla způsobit infekci i v těle přijímajícího. Když je ale močící osoba zdravá, čerstvá moč je sterilní. Moč obsahuje 200 léčebných složek, které produkují žlázy s vnitřní sekrecí.

- V případě, že partner vyžaduje pissing do úst, den před pissingem pijte ananasový džus. Moč bude sladší.

- Den před aktem a daný den pijte také hodně čisté vody, aby byla moč bez barvy a zápachu.

- Vyhněte se pikantním a slaným jídlům.

- Pokud dojde k močení na obličej, pozor na vdechnutí moči. Stejně jako vdechnutí velkého množství vody nebo aerosolu může vést k utonutí.

 

Článek připravil
Barbora F.
17.03. 2023
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Erotické povídky
07.11. 2022
Erotická povídka: Přijď ke mně a udělej mi to na stole
Nejdřív jsem si myslel, že když nás dělí taková dálka, nebude z toho nic. Ale už jen přes sociální sítě mezi námi panovalo takové vzrušení, že jsem ji nemohl dostat z hlavy. Měla už skoro dospělou dceru a přítele. Jenže tak moc mě chtěla mít v sobě, že jsem se na veškerou morálku úplně vykašlal. Natankoval jsem plnou nádrž a vyrazil jsem za ní z Prahy až do Zlína.
286
0
Sexuální zdraví
23.11. 2022
Všechno, co potřebujete vědět o vaginálním prdění (queefing)
Nepříjemnost, kterou zažila skoro každá žena. Oddáváte se sexu, užíváte si přítomnost a najednou… se ozve něco, co zní jako prd. Z vagíny. Cítíte rozpaky? Hanbu? Ale proč? Sex je vysoce intimní věc plná tekutin, zvuků a pachů, které k němu patří. A tenhle zvuk není výjimkou. Navíc se nejedná o prdnutí, ale o tzv. queef – projev vaginální plynatosti, jinak nazývané i vaginální flatulence (Flatus vaginalis).
247
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...