Stimulace prostaty a vše o ní!

Málokterá erotická technika či sexuální praktika budí tolik kontroverzí, že existují v podstatě jen dva postoje k ní: totální odpor až nenávist na jedné straně a absolutní fascinace až závislost na straně druhé. Jednou z takto zcela opačně vnímaných praktik v mužském sexuálním světě je právě stimulace prostaty.
Stimulace prostaty a vše o ní pro náročné muže

Zdroj obrázků: LELO

Společnost se neustále otevírá novým věcem, a tak doba dopřála vzniku zvláštního fenoménu. Čím dál tím méně žen považuje stimulaci mužského anusu a prostaty za něco nenormálního. Paradoxně na mužské straně jakoby přicházelo k stále větší polarizaci postojů k hrátkám s (vlastním) konečníkem. Stále méně mužů, kteří objevili kouzlo stimulace prostaty, ať už jako součást masturbační nebo partnerské hry, je ochotných se k tomu přiznat. Naopak stále více mužů takové praktiky nahlas odsuzuje anebo jimi alespoň otevřeně opovrhuje. (Přitom doma "pod peřinou" se jim možná vytrvale věnuje či přinejmenším zkouší a experimentuje 😜…)

Dva způsoby stimulace

V principu existují dva způsoby, jak objevit kouzlo dráždění anusu a postupně i stimulace prostaty.
Prvním je masturbace a zahrnutí hrátek s konečníkem do hraní se s vlastním tělem. Můžete začít jemně, v okolí, mimo jiné drážděním perinea (hráze) - to je to citlivé místo mezi konečníkem a šourkem. Žádného muže netřeba tyto výrazy učit. A pokud náhodou přece jen někdo neví jak na to, stačí dát mu jednoslovní radu: "Zkoušej."

Druhou možností
 jak objevit novou rozkoš z mužských análních hrátek je zkušená anebo hravá partnerka. Muž nezatížený předsudky se nevyhnutelně musí cítit příjemně při dotecích partnerky v oblasti jeho konečníku. A chtě nechtě musí nastoupit také pocit vzrušení, i když se přitom ne vždy projeví erekcí.

Přirozeně, jednodušeji to celé funguje v mladším věku. S přibývajícími léty zpravidla roste nezájem či přímo odpor k podobným hrátkám. Pouze málokterý muž se odhodlá s takovými praktikami začít experimentovat ve zralejším věku. Nikdy však není pozdě!Stimulácia prostaty

Jaké jsou vhodné masážní pomůcky?

Ne všechny pomůcky jsou určené jen ke stimulaci prostaty. Některé dráždí také či pouze konečník, svěrač nebo anál (a tedy vývod tlustého střeva) jako takový. Je pravda, že většina pomůcek, které jsou určené k zasouvání do mužského anusu, má tendenci dráždit i prostatu. Existují však stimulátory, které svým tvarem či jiným uzpůsobením cíleně stimulují jen a pouze prostatu. 

Apropo, výhodou páru a nákupu erotických pomůcek pro dvojici je právě fakt, že jedna pomůcka dokáže způsobit rozkoš ženě i muži. Nikoliv najednou - i když i takové hračky samozřejmě jsou - ale na střídačku. Mnohé hračky jsou svým tvarem určené ke stimulaci bodu G, ovšem dokáží rovněž účelně a efektivně dráždit prostatu. Mezi takové produkty patří například Lelo Loki, či Satisfyer Multifun 3.

Stimulátor prostaty vs. stimulátor análu 

Stimulátory prostaty nejsou úplně to stejné jako stimulátory (mužského) análu. Konečník, respektive vstup do análu jako i samotný anál lze dráždit různými kuličkami, kolíky apod. Tyto pomůcky však zpravidla nemají tvar, délku či pevnost k tomu, aby dokázaly stimulovat prostatu jako takovou. Právě proto se vyrábějí pomůcky přímo určené k vyvolání rozkoše drážděním prostaty.

Stejně jako existuje potěšení muže ze stimulace prostaty, které je možné porovnat s potěšením ženy ze stimulace bodu G - nevyhnutelně museli i výrobci pomůcek dojít k závěru, vyrábět vibrující hračky také pro muže. Vibračních stimulátorů prostaty je proto v dnešní době na trhu k dostání velké množství. Výběr pomůcky je především záležitostí vkusu či požadavků na funkčnost. Lišit se mohou tvarem, tloušťkou, povrchovým zpracováním a podobně. Za nás doporučujeme Lelo Billy.

V tomto ohledu není příliš s čím radit, nejlepší je vybrat si podle toho, co preferujete. Jeden tip však pro vás přece jen máme. Se zapojením vibrací doporučujeme začít opatrně. Zvlášť v případě hrátek ve dvojici, a to z jednoduchého, možná poměrně úsměvného důvodu: u muže bez zkušeností s tímto typem dráždění může dojít k neočekávaně rychlé ejakulaci. Což sice je a vždy bude vzrušující, nádherné a pro obě strany zábavné, ale někdy přece jen mírně překvapivé - v tom nejlepším smyslu slova.

Při výběru vibračního stimulátoru prostaty jsou na výběr také kousky s rozšířenými funkcemi. Některé hračky totiž mají výstupek - často i vibrující - k dráždění hráze.

Stimulace prostaty má také nesporné pozitivní zdravotní hledisko. Její sexuálně zamýšlené dráždění je totiž způsobené třením a tlakem na toto tělísko. A tato činnost je v podstatě masáží prostaty, způsobující prokrvení a tím i okysličení orgánu. O prospěšnosti takové masáže nelze pochybovat. Navíc v případě stimulace prostaty zkušenou masérkou, je možné odhalit i případný začínající problém. Masérka s praxí totiž dokáže registrovat nepřirozenou změnu prostaty - její zvětšení, zduření apod.

Svobodomyslné ženy ve větší a větší míře objevují kouzlo dráždění vlastního konečníku. Jeho lízání nebo stimulace prsty a všemožnými pomůckami se stává stále přirozenější a oboustraně vyhledávanou praktikou. V tomto směru mají muži před sebou ješte celou transsibiřskou magistrálu. Paradoxně, v mnohých případech není žena tou ve dvojici, která by s tím měla problém. To muži samotní musí pracovat na odbourávání předsudků a zábran ze způsobování rozkoše sobě samým netradičními a ne zcela běžnými technikami. A mezi těmi hraje stimulace prostaty jednoznačný prim.

Zdroj obrázků: LELO

Článek připravil
Andy Morávek
27.04. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Sexuální zdraví
20.10. 2023
Růžový říjen – měsíc prevence rakoviny prsu
Měsíc říjen se nese ve znamení celosvětové osvěty prevence rakoviny prsu.  Prsa jsou symbolem ženskosti a mateřství. Jsou součástí ženské identity. Po staletí jsou zdrojem inspirace pro umělce. Bohužel pro tisíce žen jsou také zdrojem trápení. Rakovina prsu je na prvním místě v žebříčku nejčastěji diagnostikovaných nádorových onemocnění u žen. Více než 6000 českých žen každoročně opouští ordinaci lékaře s děsivou diagnózou - rakovinou prsu. Pokud je však zachycena v raném stadiu, má pacientka velkou šanci na uzdravení. U tohoto typu rakoviny je nesmírně důležitá prevence. A ta je naštěstí dobře dostupná.
222
0
Erotické povídky
07.11. 2022
Erotická povídka: Přijď ke mně a udělej mi to na stole
Nejdřív jsem si myslel, že když nás dělí taková dálka, nebude z toho nic. Ale už jen přes sociální sítě mezi námi panovalo takové vzrušení, že jsem ji nemohl dostat z hlavy. Měla už skoro dospělou dceru a přítele. Jenže tak moc mě chtěla mít v sobě, že jsem se na veškerou morálku úplně vykašlal. Natankoval jsem plnou nádrž a vyrazil jsem za ní z Prahy až do Zlína.
1 547
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...